آمازون به دنبال یک متخصص برای توسعه نقشه راه ارز دیجیتال است.

IMG_20211103_094245_402

پتابستان گذشته، شرکت فناوری چندملیتی آمریکایی، آمازون، دو فهرست شغلی برای یک رهبر بلاک چین و یک متخصص ارز دیجیتال منتشر کرد. اکنون خدمات وب آمازون (AWS) به دنبال یک متخصص اصلی دارایی های دیجیتال است که می تواند “به پذیرش در جامعه جهانی دارایی دیجیتال کمک کند.”

AWS به دنبال یک متخصص اصلی دارایی های دیجیتال است

یکی از شرکت‌های فناوری «پنج بزرگ»، آمازون، مدت‌هاست که نشانه‌هایی از علاقه به راه‌حل‌های ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین نشان داده است. به عنوان مثال، در 26 می 2020، این شرکت پروتکل “گواهینامه دفتر کل توزیع شده” را به ثبت رساند. در فوریه 2021، غول تجارت الکترونیک فهرست شغلی را برای یک مدیر توسعه نرم افزار به منظور رهبری یک پروژه آزمایشی بلاک چین در مکزیک، در کنار بخش «پرداخت های دیجیتال و نوظهور» آمازون منتشر کرد.
در ژوئن گذشته، پورتال استخدامی این شرکت اعلام کرد که آمازون به دنبال یک متخصص بلاک چین برای ایجاد «موارد استفاده تجاری در سراسر امور مالی غیرمتمرکز (defi)» است. ماه بعد، مشخص شد که آمازون یک آگهی استخدام برای تیم پذیرش و تجربه پرداخت شرکت تجارت الکترونیک منتشر کرد. در آن زمان، فهرست آمازون به دنبال «یک رهبر محصول با تجربه برای توسعه ارز دیجیتال و استراتژی بلاک چین و نقشه راه محصول آمازون بود».
اکنون خدمات وب آمازون (AWS) یک “متخصص اصلی دارایی های دیجیتال” را در نیویورک برای رهبری تیم فین تک این شرکت استخدام می کند. آگهی استخدام در تاریخ 30 اکتبر منتشر شده است و در زمان نگارش این مقاله تا کنون 26 متقاضی وجود داشته است. AWS به فردی با هفت سال یا بیشتر توسعه کسب‌وکار فین‌تک و فردی که «در معرض فناوری‌های دفتر کل توزیع‌شده یا بلاک چین» قرار دارد، امیدوار است.
فهرست مشاغل متخصص دارایی های دیجیتال AWS می گوید: «شما مستقیماً با برخی از استراتژیک ترین مشتریان ما [از جمله] مؤسسات مالی پیشرو جهانی و فین تک های نوآور کار خواهید کرد». کمک به آنها در ایجاد تغییر در بالاترین سطوح (CIOs، CDOs، رهبران خط کسب و کار) در حالی که آنها روش تراکنش دارایی های دیجیتال (مانند ارزهای رمزنگاری شده، CBDC ها، [استیبل کوین ها]، توکن های دارای پشتوانه امنیتی، توکن های دارای پشتوانه دارایی و NFTها) از کشف قیمت تا اجرا، تسویه و نگهداری، “توضیح فهرست اضافه می کند.
در حالی که آمازون در جستجوی کارشناسان ارزهای دیجیتال و سرنخ های فناوری بلاک چین بوده است، تعداد زیادی از شرکت های معروف دیگر به دنبال همین نوع استعدادها هستند. در این ماه وب‌سایت جمع‌آوری و گفتگوی اخبار اجتماعی، Reddit آگهی‌ای را منتشر کرد که به دنبال یک مهندس ارشد برای پلتفرمی است که «کالاهای دیجیتال با پشتیبانی NFT» را ارائه می‌کند.
پس از فهرست مشاغل Reddit، غول خرده‌فروشی بازی‌های ویدیویی Gamestop فهرست استخدامی مشابهی را منتشر کرد که به دنبال یک مهندس ارشد برای پلتفرم بلاک چین NFT است.

Related Posts

Leave a comment