ارزShiba Inu Rival Floki Inu فهرست شده توسط بزرگترین بورس برزیل.

IMG_20230513_112949_307

بر اساس اطلاعیه روز جمعه، رقیب شیبا اینو، فلوکی اینو (FLOKI) در مرکادو بیت کوین، بزرگترین و معتبرترین صرافی ارزهای دیجیتال در برزیل، فهرست شده است.

 حساب رسمی ارز دیجیتال این فهرست را جشن گرفت و به پایگاه کاربران قابل توجه Mercado Bitcoin از بیش از 3.8 میلیون اشاره کرد. این پیشرفت بر پذیرش مداوم میم کوین و رشد گسترده‌تر بازار سکه میم تاکید می‌کند.

 فلوکی اینو یک ارز دیجیتال است که از دوج کوین محبوب و جانشین آن شیبا اینو الهام گرفته شده است. این توسط اعضای جامعه شیبا اینو ساخته شده است و به نام سگ تسلا و مدیر عامل اسپیس ایکس، الون ماسک، نامگذاری شده است. توییت‌های ماسک در مورد ارزهای دیجیتال به‌عنوان تأثیرگذار بر بازارهای رمزنگاری شناخته شده است و اشاره او به گرفتن یک توله سگ شیبا اینو به نام «فلوکی» در سال 2021 باعث علاقه‌مندی به سکه جدید فلوکی اینو شد.

 در نظر گرفته می‌شود که یک «مم کوین»، نوعی ارز دیجیتالی است که به عنوان یک شوخی یا میم شروع به کار کرد، اما از آن زمان طرفدارانی پیدا کرده و در بازار کریپتو به ارزش رسیده ،افزودن این سکه‌های میم به پلتفرم Mercado Bitcoin نشان‌دهنده پذیرش رو به رشد و پذیرش جریان اصلی چنین توکن‌هایی است. با بیش از 3.8 میلیون کاربر، فهرست مرکادو بیت کوین این سکه ها را با افزایش دید فراهم می کند که به طور بالقوه منجر به حجم معاملات بالاتر و افزایش قیمت می شود.

Related Posts

Leave a comment