ارزShiba Inu’s BONE در این صرافی هندی فهرست می شود.

IMG_20230510_125236_476

صرافیGiottus، صرافی کریپتو هند مستقر در چنای، فهرست توکن حاکمیتی Shiba Inu، BONE ShibaSwap (BONE) را به اشتراک گذاشته است.

در 8 می، Giottus یک نظرسنجی توییتری انجام داد که در آن پرسید: “همه هنوز به BONE نیاز دارید؟” در مجموع 89.2 درصد از آرا به حمایت از BONE در پلتفرم داده شد، در حالی که 10.8 درصد رای منفی دادند. توکن گاز شیباریوم BONE همچنان مورد توجه مبادلات قابل توجه است. پس از انجام یک نظرسنجی برای تعیین علاقه جامعه به فهرست BONE در پلتفرم خود، صرافی کریپتو هند Flitpay در ماه آوریل BONE را فهرست کرد.

صرافی ارز دیجیتال OKX مستقر در سیشل و صرافی رمزارز مستقر در دبی CetoEX پس از اینکه در نظرسنجی توییتر به عنوان مورد علاقه مردم ظاهر شد، لیست BONE را اعلام کردند. صرافی کریپتو آسیایی Huobi Global نیز در همان هفته فهرست Bone ShibaSwap (BONE) را اعلام کرد.

قیمت bone پس از رسیدن به بالاترین سطح 2.10 دلار در 21 فوریه به طور پیوسته کاهش یافت. تلاش بولز برای از سرگیری روند صعودی در زمان های مختلف با دیوار روبرو شد، زیرا خرس ها حاضر به تسلیم شدن نبودند. عبور منفی از میانگین های متحرک روزانه، یک “تلاقی مرگ”، یک شاخص که نزولی تلقی می شود، به تلاش گاوها نیز کمکی نکرد.

نتیجه مثبت این رویداد، به نظر می رسد BONE به شرایط فروش بیش از حد نزدیک می شود، همانطور که RSI روزانه نشان می دهد که به زیر سطح 30 رسیده است. شرایط فروش بیش از حد یا کمتر از ارزش گذاری شده اغلب با قرائت RSI 30 یا پایین تر نشان داده می شود. این ممکن است نشان دهنده کاهش قیمت در BONE باشد که نشان می دهد یک برگشت مثبت قیمت در حال انجام است.

Related Posts

Leave a comment