استراتژیست ارشد Fundstrat پیش بینی می کند که بیت کوین همچنان “رشد تصاعدی پیش رو” دارد.

photo_2021-12-08_12-22-55

سرپرست تحقیقات Fundstrat Global Advisors می گوید که بیت کوین هنوز “رشد تصاعدی پیش رو” دارد. این استراتژیست ضمن تایید نوسانات اخیر قیمت ارز دیجیتال، تاکید کرد که بیت کوین تاکنون ضررهای خود را در دوره های زمانی کوتاه به دست آورده است.

توماس لی، شریک مدیریت و سرپرست تحقیقات Fundstrat Global Advisors، در مصاحبه ای با CNBC روز دوشنبه در مورد چشم انداز بیت کوین صحبت کرد.

لی یک استراتژیست وال استریت با بیش از 25 سال تجربه در تحقیقات سهام است. او قبل از تأسیس Fundstrat، استراتژیست ارشد سهام J.P. Morgan از سال 2007 تا 2014 بود.

استراتژیست Fundstrat سرمایه گذاری در بیت کوین را توصیه می کند و تأکید می کند که این ارز دیجیتال همچنان «رشد تصاعدی پیش رو» دارد زیرا جریان اصلی آن بیشتر می شود.

در حالی که اذعان داشت که قیمت بیت کوین اخیراً کاهش یافته است، اما اصرار داشت که حفظ ارز دیجیتال از طریق نوسانات به جای معامله نوسانات منطقی تر است. او توضیح داد:

هر سال، بیت کوین تمام سود خود را در 10 روز به دست می آورد و اگر در این 10 روز صاحب بیت کوین نباشید، سالانه 25 درصد کاهش می یابد. برای من، قتل عام آخر هفته که اتفاق افتاد، دردناک است، اما بسیار رایج است.

هفته گذشته، لی درباره کناره گیری جک دورسی، مدیرعامل Square از سمت مدیرعاملی توییتر، اظهار نظر کرد. استراتژیست Fundstrat خروج دورسی را برای ارزهای دیجیتال صعودی می داند. او تاکید کرد که هنوز اولین روزها برای فضای کریپتو است، نه تنها برای پروژه‌هایی مانند بیت‌کوین و اتریوم، بلکه «میزان سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال و کسب‌وکارهایی که حول کریپتو ساخته شده‌اند».

لی تنها کسی نیست که بیت کوین را مثبت می بیند. میلیاردر بری استرنلیخت، رئیس گروه سرمایه استاروود، هفته گذشته گفت که بیت کوین می تواند یک میلیون دلار برای هر سکه ارزش داشته باشد. در همین حال، مدیر عامل Microstrategy معتقد است که بیت کوین به یک طبقه دارایی 100 تریلیون دلاری تبدیل می شود. بنیانگذار Skybridge Capital می گوید بیت کوین به راحتی با قیمت 500 هزار دلار معامله می شود و از سرمایه گذاران می خواهد همین الان بیت کوین بخرند.

Leave a comment