استیبل کوین تتر عملیات استخراج بیت کوین پایدار Tether Energy را در اروگوئه اعلام کرد تا به یک رهبر فناوری جهانی تبدیل شود.

IMG_20230531_122424_581

تتر، شرکت پشتیبان استیبل کوین USDT، پس از آن که قبلاً فاش کرد که بیت کوین را برای ذخایر استیبل کوین با استفاده از سود محقق شده خریداری می کند، تلاش عمده دیگری را برای بیت کوین اعلام کرده است. در حال حاضر، تتر با راه اندازی Tether Energy در اروگوئه در حال سرمایه گذاری در تولید انرژی و استخراج پایدار بیت کوین است.

 پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، در 30 می در توییتر اعلام کرد که تتر انرژی فناوری و سرمایه ای را برای ساخت زیرساخت های انرژی تجدیدپذیر و استخراج بیت کوین فراهم می کند.طبق یک بیانیه مطبوعاتی در 30 می، تتر از سرمایه‌گذاری منابع در تولید انرژی و راه‌اندازی عملیات استخراج بیت‌کوین پایدار در اروگوئه خبر داد. تتر با یک شرکت دارای مجوز محلی برای راه اندازی عملیات استخراج بیت کوین شریک شده است.

 پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، گفت که این شرکت از فناوری‌های پیشرفته، شیوه‌های پایدار و نوآوری مالی برای استخراج بیت‌کوین با استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر استفاده خواهد کرد تا ردپای اکولوژیکی خود را به حداقل برساند.تتر ادعا می کند که اهمیت انرژی را در پیشبرد پیشرفت و ایجاد جوامع بهتر می داند. از منابع انرژی تجدیدپذیر برای استخراج بیت کوین، بازترین و امن ترین شبکه پولی جهان استفاده می کند.

 تتر فعالانه به دنبال گسترش تیم خود با استخدام متخصصان در زمینه انرژی است. این شرکت در حال حاضر برای هفت موقعیت از جمله مدیر سایت، تکنسین فناوری اطلاعات و تکنسین مکانیک استخدام می‌کند.

تتر اروگوئه را برای راه اندازی کسب و کار استخراج بیت کوین خود به دلیل زیرساخت های این کشور در انرژی های تجدیدپذیر انتخاب کرد. تقریباً 94 درصد تولید برق از منابع تجدیدپذیر تامین می شود زیرا دارای منابع طبیعی فراوان و شرایط ایده آل برای تولید انرژی های تجدیدپذیر است.

Related Posts

Leave a comment