انجمن Huobi و Shiba Inu به BitMart برای غلبه بر هک 200 میلیون دلاری کمک می کنند.

photo_2021-12-06_12-19-17

در آخر هفته، هکرها نزدیک به 200 میلیون دلار را در 20 توکن مختلف به دست آوردند.
پس از یک هک نزدیک به 200 میلیون دلار در صرافی BitMart، انجمن Shiba Inu (SHIB) و صرافی رمزارز Huobi Global به دنبال کمک به صرافی برای تقویت امنیت و ردیابی جریان های دارایی های سرقت شده هستند.

در 5 دسامبر، صرافی بیت‌مارت، قربانی یک کیف پول داغ شد که روی بلاک چین اتریوم (ETH) و زنجیره هوشمند بایننس (BSC) میزبانی می‌شد. در نتیجه، هکرها توانستند بیش از 196 میلیون دلار، تقریباً 100 میلیون دلار از طریق شبکه اترنت و حدود 96 میلیون دلار از طریق بلاک چین BSC، سرقت کنند.

بلافاصله پس از اینکه Sheldon Xia مدیر عامل BitMart هک را تأیید کرد، Huobi اعلام کرد که به BitMart کمک می کند تا جریان دارایی ها را در مبادله خود پیگیری کند و مطابقت ها را به وجوه سرقت شده گزارش دهد.

پس از این، انجمن Shiba Inu همچنین تایید کرد که به صرافی رمزنگاری هک شده کمک خواهد کرد و به تلاش‌های موجود در بررسی تهدیدات امنیتی احتمالی برای ShibaSwap، یک صرافی غیرمتمرکز جامعه اشاره کرد.

شیا همچنین گفت که این صرافی با سرمایه خود به سرمایه گذاران آسیب دیده خسارت می پردازد. ما همچنین با چندین تیم پروژه صحبت می کنیم تا معقول ترین راه حل ها مانند مبادله توکن را تأیید کنیم. هیچ دارایی کاربر آسیب نمی بیند.»

این هک صرافی را مجبور کرد تا به طور موقت تمام برداشت ها و سپرده ها را متوقف کند. با این حال، شیا مطمئن است که BitMart خدمات خود را تا 7 دسامبر از سر خواهد گرفت.

Leave a comment