اولین صرافی غیرمتمرکز کاردانو در Cardstarter راه اندازی شد.

photo_2021-12-14_21-27-23

صرافی AdaSwap، یکی از اولین پروتکل‌های غیرمتمرکز در بزرگترین شبکه اثبات سهام (PoS)، Cardano (ADA)، قرار است توکن خود را روی یک لان‌پد IDO منتشر کند.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی که با U.Today به اشتراک گذاشته شده است، AdaSwap، یک صرافی غیرقانونی ارز دیجیتال در بلاک چین کاردانو (ADA)، اولین فروش توکن خود را اعلام می کند.

دارایی اصلی ابزار بومی AdaSwap، ASW، در CardStarter، محبوب‌ترین سکوی راه‌اندازی Cardano-centric برای پیشنهادات اولیه مبادله غیرمتمرکز (IDO) برای عموم منتشر خواهد شد.

برای این فروش توکن، AdaSwap 80 میلیون توکن اختصاص داده است. قیمت اولیه فروش توکن 0.005 دلار تعیین شده است. بنابراین، هارد کپ برای IDO در 400000 دلار محدود شده است.

این تخصیص در دو دسته باز می شود: اولین بخش از توکن ها بلافاصله پس از TGE منتشر می شود، در حالی که 50٪ باقی مانده ظرف 30 روز به سرمایه گذاران منتقل می شود.

Itay Levy، مدیر عامل AdaSwap، بر اهمیت حیاتی این نقطه عطف برای پیشرفت محصول خود تأکید می کند:

سکوی پرتاب نقطه شروع بسیار مهمی برای چرخه حیات هر پروژه است، پایه ای را ایجاد می کند که باید تیرهای قوی بر روی آن ساخته شود. در AdaSwap، ما بهترین سکوی پرتاب را برای قوی ترین پایگاه ها انتخاب کرده ایم. ما واقعا هیجان زده هستیم که با CardStarter کار می کنیم تا AdaSwap را به دنیا بیاوریم!

براندون کازاکوف، مدیر اجرایی Cardstarter، مطمئن است که IDO AdaSwap یک لحظه مهم برای کل اکوسیستم DeFi Cardano (ADA) است:

به منظور تحقق پتانسیل اکوسیستم کاردانو، واقعیت های ملموس باید با اخلاق کاردانو هماهنگ شوند. این وظیفه همه کسانی است که این اخلاق را دارند که از سازندگان، سازندگان و پروژه‌هایی که برای ایجاد زیرساخت‌های مالی غیرمتمرکز در کاردانو کار می‌کنند، حمایت کنند. من معتقدم که ADAswap نقش مهمی در این زمینه دارد. اکوسیستم به سرعت در حال شکل گیری است، و من بیشتر از همیشه مطمئن هستم که آینده DeFi روشن، نزدیک است و بر اساس کاردانو ساخته شده است.

AdaSwap یک اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) در کاردانو (ADA) است. علاوه بر مبادله بی‌وقفه توکن‌های مبتنی بر کاردانو، به مشتریان اجازه می‌دهد نقدینگی را به استخرهای کاردانو محور ارائه کنند و در بازار NFT معامله کنند.

توکن ASW نیز یک دارایی بومی Cardano است، بنابراین می توان آن را در AdaSwap با هر دارایی دیگری که در این بلاک چین صادر شده است مبادله کرد.

Leave a comment