ثبت نام

اپرا نسخه بتای «مرورگر رمزی» جدید خود را با محوریت Web3 اعلام کرد.

photo_2022-01-19_15-01-20
ب

مرورگر بتا یک کیف پول داخلی ارائه می دهد که اکنون در دسترس کاربران ویندوز، مک و اندروید است.
اپرا، شرکت نروژی که پشت این مرورگر اینترنتی محبوب است، نسخه بتا پروژه جدید Crypto Browser خود را منتشر کرده است. هدف این مرورگر رمزنگاری، تسهیل تجربه کاربر از مرور برنامه‌های غیرمتمرکز (DApp)، بازی‌ها و پلتفرم‌های متاورس با ارائه دسترسی مستقیم به خدمات Web3 برای کاربران ویندوز، مک و اندروید است.

مرورگر فعلی Opera دارای یک VPN بدون ورود به سیستم و مسدود کننده تبلیغات و ردیاب بومی است که به ایمن کردن آن کمک می کند. بر اساس یک نسخه به اشتراک گذاشته شده با کوین تلگراف، مرورگر جدید کریپتو این ویژگی های امنیتی را حفظ خواهد کرد و در عین حال دسترسی مستقیم به صرافی های غیرمتمرکز، (NFT) و DApp های بازی و همچنین پشتیبانی از تلگرام و توییتر را یکپارچه می کند.

یورگن آرنسن، EVP موبایل در اپرا، بیان کرد که هدف اصلی این پروژه کمک به کریپتو و وب ۳ است که به جریان اصلی تبدیل شوند:

«پروژه مرورگر کریپتو اپرا تجربه Web3 ساده‌تر، سریع‌تر و خصوصی‌تر را برای کاربران نوید می‌دهد. این تجربه کاربری Web3 را که اغلب برای کاربران اصلی گیج کننده است، ساده می کند. اپرا معتقد است که Web3 باید برای استفاده از وب غیرمتمرکز آسان باشد تا به پتانسیل کامل خود برسد.
یک کیف پول داخلی غیرقانونی از اتریوم در حالت بتا پشتیبانی می کند و به لطف همکاری های اخیر، به زودی به Polygon، Solana، Nervos Network، Celo و سیستم های نامگذاری مانند Unstoppable Domains، Handshake و Ethereum Name Service گسترش خواهد یافت. انتظار می رود ادغام اپرا با Polygon در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ فعال شود.

این کیف پول از استانداردهای قابل تعویض ERC-20 و همچنین استانداردهای غیرقابل تعویض ERC-721 پشتیبانی می کند، با ERC-1155 که در سه ماهه اول ۲۰۲۲ عرضه می شود. کاربران همچنین می توانند رمزنگاری را از طریق یک رمپ داخلی فیات به کریپتو خریداری کنند. مبادله کریپتو به کریپتو و حتی دسترسی به گالری NFT داخلی.

به گفته این شرکت، اپرا انتظار دارد که بازخوردی از جامعه کریپتو در مورد بتای خود دریافت کند تا هر پیشرفتی را «با هم» اجرا کند.

<div id="sabavision_zone_10118-Z909_plate"></div>sidebar_ads

تبدیل ساعت و تاریخ

Choose Date & Time:
- :
From Timezone:
To Timezone:
Converted Time:

مارا دنبال کنید

  • Twitter
  • telegram
  • inestagram

ساعت جهانی

  • USA/New York
  • UK/London
  • UTC
  • IRN/Tehran