ایران استخراج بیت کوین را در آستانه فصل تقاضای اوج برق ممنوع می کند!

IMG_20210526_213713_072

بلومبرگ به تازگی گزارش داده است كه ایران ماینرهای رمزنگاری محلی خود را از حمایت از بیت کوین و سایر شبكه های رمزنگاری در آستانه فصل تابستان منع كرده است – زمانی كه تقاضا برای برق در اوج است.
خاموشی های اخیر که در چندین شهر بزرگ رخ داده است نیز مقامات را به این تصمیم سوق داده است.
ایران استخراج بیت کوین را تا 22 سپتامبر متوقف می کند.
ممنوعیت استخراج بیت کوین در ایران تا پایان ماه سپتامبر ادامه خواهد داشت ، همانطور که حسن روحانی ، رئیس جمهور ، در تلویزیون محلی در تاریخ 26 مه اعلام کرد.
وی افزود: 85 درصد معدن کاران در ایران بدون هیچ مجوزی این کار را انجام داده اند. این مرحله ممکن است اکثر معدن کاران مجوز دار را مجبور به رفتن به بازار سیاه کند.
به گفته بلومبرگ ، مقامات حتی جاسوسانی را برای کمک به مزارع استخراج غیرقانونی معدن که در اقامتگاه های شخصی و حتی گاهی در مساجد واقع شده اند ، اعزام کرده اند.

سرکوب جدید چینی ها در برابر معدنچیان رمزنگاری ، بیت کوین را به زیر سطح 40،000 دلار رساند و BTC نزدیک به 30،000 دلار بود.

با این حال ، در اوایل امروز ، قیمت ارز رمزنگاری شده پرچم دار سطح روانشناختی 40000 دلار را پس گرفت. این اتفاق پس از ملاقات ایلان ماسک و مایکل سیلور با مدیران معدن داران برجسته بیت کوین ایالات متحده برای بحث در مورد تغییر انرژی تجدیدپذیر و تشکیل شورای استخراج بیت کوین صورت گرفت.

Related Posts

Leave a comment