ثبت نام

ایلان ماسک با توییت کلاسیک خود از DOGE و بنیانگذار آن پشتیبانی می کند.

photo_2022-01-18_14-29-21
ب

در ۱۷ ژانویه، بیلی مارکوس، که در سال ۲۰۱۳ به همراه جکسون پالمر، Dogecoin را به عنوان تقلیدی از بیت کوین بنیانگذاری کرد، در توییتر نوشت که زاییده فکر اوست (حتی اگر مارکوس دیگر در پروژه نیست و هرگز به برنامه نویسی Doge باز نخواهد گشت. طبق یکی از توییت‌های اخیر او) به چیزی فراتر از یک شوخی تبدیل شده است.

بیلی در توییت خود شکایت کرد که بسیاری از افراد در جامعه کریپتو هنوز در مورد این واقعیت که Dogecoin به عنوان یک شوخی ظاهر می شود، دچار فروپاشی شده اند. او اصرار دارد که در حال حاضر DOGE نه تنها یک رمزنگاری جوک است، بلکه مفید است.

بزرگ‌ترین و تأثیرگذارترین حامی Dogecoin، مدیر عامل و صد میلیاردر تسلا، ایلان ماسک، با توییتی که قبلاً پست کرده بود، توییتی را برای حمایت از بنیانگذار رمزارز محبوبش منتشر کرد. او نوشت: “سرگرم کننده ترین نتیجه محتمل ترین است.

اخیراً، چندین کسب و کار بزرگ و کوچک شروع به پذیرش پرداخت‌ها در بزرگترین ارز دیجیتال میم، Dogecoin کرده‌اند. از جمله آنها می توان به سینماهای زنجیره ای بزرگ ایالات متحده AMC، غول بازی سازی Nexon، Gamestop و همچنین Dallas Mavericks متعلق به مارک کوبان اشاره کرد.

علاوه بر این، اخیراً، تسلا اعلام کرده است که شروع به پرداخت DOGE برای برخی از کالاهای خود در فروشگاه آنلاین تسلا کرده است.

همانطور که توسط U.Today در اواخر دسامبر گزارش شد، بنیاد Dogecoin اولین نقشه راه در تاریخ این ارز دیجیتال میم را اعلام کرد.

از جمله اهداف آن می توان به طراحی مجدد کامل وب سایت Dogecoin.com و ایجاد چندین پروژه مرتبط با DOGE برای تقویت پذیرش سکه اشاره کرد. از جمله آنها استقرار Libdogecoin و GigaWallet است.

<div id="sabavision_zone_10118-Z909_plate"></div>sidebar_ads

تبدیل ساعت و تاریخ

Choose Date & Time:
- :
From Timezone:
To Timezone:
Converted Time:

مارا دنبال کنید

  • Twitter
  • telegram
  • inestagram

ساعت جهانی

  • USA/New York
  • UK/London
  • UTC
  • IRN/Tehran