ایلان ماسک در ماه می رسماً «توئیتر» را به «X Corp» تغییر می دهد.

IMG_20230419_091040_760

ایلان ماسک، مدیرعامل توییتر، ماه آینده رسماً نام توییتر را به X Corp. تغییر می‌دهد و روی ساخت X – The Everything App کار می‌کند. پرونده های دادگاه در 4 آوریل و 10 آوریل نشان داد که توییتر با X Corp. ادغام شده است و دیگر وجود ندارد. توییتر بیانیه‌ها و ایمیل‌های رسمی را برای شرکای تجاری، سهامداران و اشخاص مرتبط ارسال کرد که نشان می‌داد شرکت توییتر به X Corp تغییر نام داده است. علاوه بر این، قراردادها، صورت‌حساب‌ها و سایر سوابق اکنون به X Corp ارجاع می‌شوند، به جز شماره شناسه مالیاتی.

 هیچ تغییری در کنترل یا مدیریت وجود ندارد، اما تغییر نام شرکت با توجه به خرید توییتر تحت شرکت مادر X Holding Corp. با این حال، این سرویس رسانه اجتماعی “به عنوان توییتر ادامه خواهد داد.”

 طبق شرایط و خط‌مشی‌های جدید، ایلان ماسک رسماً توییتر را در ۱۸ مه به X Corp تغییر می‌دهد. شرایط خدمات، خط‌مشی رازداری و توافق‌نامه پردازش داده‌ها به‌روزرسانی می‌شوند تا تغییر نام را منعکس کنند.همچنین قیمت Dogecoin در یک هفته در میان حرکت صعودی قوی 15٪ افزایش یافته است. ایلان ماسک، طرفدار Dogecoin، اخیراً لوگوی توییتر را به Dogecoin تغییر داد و گمانه‌زنی‌هایی درباره پشتیبانی DOGE در پلتفرم پرداخت‌ها را افزایش داد. قیمت DOGE پس از تغییر لوگوی توییتر، 25 درصد افزایش یافت. قیمت DOGE در حال حاضر با 0.0933 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 2 درصد افزایش یافته است. پایین ترین و بالاترین قیمت 24 ساعته به ترتیب 0.0919 دلار و 0.0944 دلار است.

Related Posts

Leave a comment