ایلان ماسک معتقد است کیف پول های رابینهود یک معامله بزرگ برای Dogecoin است.

IMG_20220130_132451_666

مدیر عامل تسلا، ایلان ماسک، معتقد است که کیف پول‌های رابین‌هود معامله بزرگی برای دوج‌کوین خواهد بود، زیرا این ارز دیجیتال برتر دیگر صرفاً به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری سوداگرانه توسط کاربران پلتفرم کارگزاری آنلاین پیشرو در نظر گرفته نمی‌شود.

در توییتی که توجه صد میلیاردر را به خود جلب کرد، بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران Dogecoin، توضیح داد که اکنون که کاربران Robinhood قادر به پذیرش غیرمتمرکز هستند، می‌توان از این ارز دیجیتال پرچمدار سگ‌ها برای انعام، تجارت و اهداف دیگر استفاده کرد.

قبل از آن، مارکوس برای اولین بار تجربه خود را از ارسال Dogecoin از کیف پول Robinhood خود به اشتراک گذاشت.

همین الان مقداری دوج از کیف پول @RobinhoodApp من فرستادم! آسان بود و هزینه فقط 0.02 دوج بود – این فوق العاده است!

همچنین وقتی به توضیحات dogecoin در برنامه نگاه می کنم و نام خود را می بینم فوق العاده عجیب است.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، Robinhood مرحله آزمایش بتا کیف پول های خود را در اواخر ژانویه آغاز کرد و به برخی از کاربران از لیست انتظار خود اجازه داد وجوه را به کیف پول خود برداشت کنند.

در سه ماهه چهارم سال 2021، شرکت مستقر در منلو پارک 48 میلیون دلار درآمد مرتبط با ارزهای دیجیتال ثبت کرد که نسبت به سه ماهه سوم کاهش 6 درصدی را نشان داد. قابل ذکر است که Dogecoin 40 درصد از مبلغ فوق الذکر را به خود اختصاص داده است.

در سه ماهه دوم، دوج کوین ۲۶ درصد از کل درآمد رابینهود را به خود اختصاص داد که به ۵۶۵ میلیون دلار رسید.

در حال حاضر، کاربران Robinhood قادر به خرید و فروش هفت ارز دیجیتال هستند. با این حال، بسیاری از آنها هنوز قادر به برداشت سکه به کیف پول های شخص ثالث نیستند.

در طی آخرین تماس‌های درآمدی خود، این شرکت همچنین فاش کرد که در سال 2022 تجارت ارزهای دیجیتال را در سطح بین‌المللی گسترش خواهد داد و ادعا کرد که اقتصاد کریپتو پتانسیل بسیار زیادی دارد.

Related Posts

Leave a comment