ایلان ماسک موافق است که بیت کوین ($BTC) برای ثروتمندان است و تنوع Dogecoin ($DOGE) را تأیید می کند.

photo_2021-12-23_14-29-46

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، به توییت بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران دوج کوین، درباره ماهیت قطبی شده بیت کوین، پاسخ داد و گفت که «این فقط به افراد ثروتمند جدید قدرت می‌دهد». ماسک با مارکوس موافقت کرد و بیشتر ادعا کرد که تنوع DOGE وجود دارد و از موضع دیرینه “طرفدار دوج” او حمایت می کند.

ماسک بارها از DOGE حمایت کرده و در موارد متعدد آن را «ارز رمزنگاری شده مردم» نامیده است. علاوه بر این، ماسک همچنین فرصت هایی را برای DOGE در تسلا در نظر گرفته است. اوایل این ماه، مدیرعامل تسلا آخرین اعلامیه از جمله DOGE را اعلام کرد و تأیید کرد که تسلا پرداخت‌های DOGE را برای برخی از کالاهای خود می‌پذیرد و می‌بیند که چگونه پرداخت توکن میم با سیستم برای گسترش بیشتر آن کار می‌کند.

اعلامیه توییتر ماسک پس از مصاحبه او با مجله TIME انجام شد که در آن او ادعا کرد که DOGE بر OG بیت کوین تسلط دارد، با این استدلال که DOGE گزینه پرداخت بهتری در مقایسه با بیت کوین (BTC) است، همچنین برجسته کردن بیشتر BTC برای پرداخت های روزانه مناسب نیست. ماسک تأکید کرد که در حالی که حجم تراکنش برای BTC نسبتاً کم است، هزینه تراکنش آن همچنان به طور قابل ملاحظه‌ای بالا باقی می‌ماند، که از این پس برخلاف DOGE است، و ادعا می‌کند که DOGE برای استفاده معمولی تسلط دارد و بیت‌کوین را به‌عنوان ذخیره‌کننده ارزش وضع می‌کند.

اساساً، بیت کوین جایگزین خوبی برای ارز معاملاتی نیست. حتی اگر به عنوان یک شوخی احمقانه ایجاد شده است، dogecoin برای تراکنش ها مناسب تر است. [T] حجم تراکنش بیت کوین کم است و هزینه هر تراکنش بالا است.

ماسک خاطرنشان کرد که از یک سو DOGE ارزی است که “مردم را به خرج کردن تشویق می کند، به جای اینکه به عنوان یک ذخیره ارزش، احتکار کنند”، از سوی دیگر او گفت که با BTC، سرمایه گذاران ترجیح می دهند آن را نگه دارند و آن را نفروشند. یا از آن برای معاملات استفاده کنید.

Related Posts

Leave a comment