ثبت نام

ایلان ماسک می گوید که “عمدتا” از Dogecoin حمایت می کند.

photo_2022-08-05_14-09-59
ب

ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، در جریان حضور اخیر خود در پادکست «ارسال کامل» مجدداً حمایت خود از Dogecoin را تأیید کرد. این میلیاردر در پاسخ به سوالی در مورد ارزهای دیجیتال گفت: رک و پوست کنده من عمدتا از Doge حمایت می کنم.

ثروتمندترین فرد جهان مجدداً تاکید کرده است که از Dogecoin حمایت می کند زیرا “میم و سگ” دارد. به گفته ماسک، اگرچه Dogecoin به عنوان یک “ارز جوک مضحک” طراحی شده است، اما کاربرد واقعی دارد. وی خاطرنشان کرد که قابلیت تراکنش دوج کوین از بیت کوین بالاتر است. این واقعیت که Dogecoin تورمی است در واقع خوب است زیرا میم کوین می تواند به یک ارز معاملاتی قابل دوام تبدیل شود. کاربران می توانند به جای احتکار توکن ها و انتظار افزایش قیمت، آنها را در زندگی واقعی خرج کنند. معاملات آتی مرتبط با بیت کوین یورو و اتریوم توسط CME Tesla، برترین سازنده خودروهای الکترونیکی، در ژانویه شروع به پذیرش Dogecoin برای کالا کرد. اسپیس ایکس، سازنده فضاپیما که توسط ماسک هدایت می‌شود، در ماه می از این کار پیروی کرد.

ماه گذشته، The Boring Company، یک شرکت دیگر متعلق به این میلیاردر، پشتیبانی از پرداخت های Dogecoin را اضافه کرد. ماسک به عشق خود به Dogecoin ادامه می دهد، علیرغم این واقعیت که میم کوین بیش از ۹۰ درصد از اوج خود کاهش یافته است و عملکرد کمتری نسبت به سایر ارزهای دیجیتال اصلی دارد. در ماه ژوئن، این میلیاردر توییتی منتشر کرد که مدت کوتاهی پس از طرح دعوی قضایی به دلیل تبلیغ این توکن به عنوان یک طرح هرمی ادعایی، در حال خرید دوج کوین بیشتر است. در همان زمان، تسلا روی بیت کوین خشن شده است. پس از کمک به تقویت رالی عظیم در اوایل سال ۲۰۲۱ با خرید ۱.۵ میلیارد دلاری، تسلا بیشتر دارایی های خود را در اواخر جولای فروخت. قابل ذکر است که بیت کوین عمدتاً تحت تأثیر این اخبار قرار نگرفته است و برخی از طرفداران حتی کاهش ارتباط ماسک در بازار را جشن می گیرند.

<div id="sabavision_zone_10118-Z909_plate"></div>sidebar_ads

تبدیل ساعت و تاریخ

Choose Date & Time:
- :
From Timezone:
To Timezone:
Converted Time:

مارا دنبال کنید

  • Twitter
  • telegram
  • inestagram

ساعت جهانی

  • USA/New York
  • UK/London
  • UTC
  • IRN/Tehran