سناتور وارن مدعی است که ایلان ماسک و بنیان گذار دوج کوین از پرداخت مالیات اجتناب می کنند.

photo_2021-12-15_14-49-13

سناتور الیزابت وارن، یک مخالف شدید ارزهای دیجیتال در دولت ایالات متحده، در توییتی نوشته است که ایلان ماسک باید به جای دعوت افراد دیگر شروع به پرداخت مالیات کند.

رئیس تسلا که اخیراً توسط مجله تایم به عنوان “شخصیت سال 2021” معرفی شده است، به این سیاستمدار آمریکایی پاسخ داده است و بنیانگذار Dogecoin از او حمایت کرده است.

در حالی که سناتور وارن مقاله ای درباره معرفی مدیر عامل تسلا به عنوان “شخص سال” به اشتراک گذاشت، او اظهار داشت که ایلان ماسک باید در واقع شروع به پرداخت مالیات کند تا اینکه “افراد دیگر را آزاد کند”. او حتی به طعنه پیشنهاد داد که کد مالیاتی را برای آن تغییر دهید.

پاسخ ایلان ماسک به زودی منتشر شد. او به سناتور پیشنهاد کرد که توجه بیشتری به این واقعیت داشته باشد که “در سال جاری بیش از هر آمریکایی در تاریخ مالیات پرداخت خواهد کرد.”

طبق گزارش بلومبرگ، صورتحساب مالیاتی ماسک در سال جاری می تواند از 10 میلیارد دلار فراتر رود. ماسک تاکنون 10 درصد از سهام خود در تسلا را به منظور پوشش مالیات های مربوط به معاملات فروخته است.

ماسک همچنین توصیه کرد که دولت تمام پرداخت های مالیاتی خود را یکجا خرج نکند.

بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران Dogecoin که اغلب از ایلان ماسک حمایت می کند و بزرگترین و تأثیرگذارترین طرفدار و دارنده DOGE است – همانطور که بسیاری از افراد جامعه معتقدند – در توییتی نگرش منفی خود را نسبت به الیزابت وارن و در حمایت از “بزرگترین طرفدار DOGE” به اشتراک گذاشت. “

پیش از این، این سناتور توییت کرد که از نظر او، استیبل کوین‌ها خطراتی را هم بر مصرف‌کنندگان آمریکایی و هم بر اقتصاد این کشور تحمیل می‌کنند. دلیل آن، به گفته او، این است که استیبل کوین‌ها از DeFi پشتیبانی می‌کنند، که او از آن به عنوان «یکی از پنهان‌ترین بخش‌های دنیای ارزهای دیجیتال» یاد می‌کند.

او افزود که به کاربران کمترین محافظت در برابر کلاهبرداری توسط پروژه‌های DeFi ارائه می‌شود و اصرار داشت که تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده باید هر دو را قبل از از دست دادن لحظه گرانبها، تحت فشار قرار دهند.

Related Posts

Leave a comment