ایلان ماسک Dogecoin را “رمزهای مردمی” می نامد و شیبا اینو را رد می کند!

IMG_20211025_093802_606

در توییت اخیر، ایلان ماسک، میلیاردر، در مورد حمایت خود از Dogecoin صحبت کرد و آن را به عنوان “کریپتوی مردم” توصیف کرد.

ماسک توضیح می‌دهد که به این شکل به میم کوین نگاه می‌کند، زیرا بسیاری از افرادی که برای تسلا و اسپیس ایکس کار می‌کنند اتفاقاً صاحب آن هستند:

آنها کارشناسان مالی یا فناوران سیلیکون ولی نیستند. به همین دلیل است که تصمیم گرفتم از Doge حمایت کنم  احساس می کردم رمز ارز مردم است.

در اوایل ماه مه، زمانی که Dogecoin در آستانه رسیدن به بالاترین قیمت فعلی خود یعنی 0.73 دلار بود، ماسک موافقت کرد که رمزارز شوخی «محرک خصوصی» او برای افرادی است که تحت تأثیر بحران قرار گرفته‌اند.

اخیراً ، وی بار دیگر بر اهمیت مقیاس بندی Dogecoin تأکید کرد تا نیاز به راه حل های لایه 2 مانند شبکه Lightning را برطرف کند:

بیت کوین در زمان پهنای باند نسبتا کم و تأخیر بالا شکل گرفت. اگر هر دو به بهبود قابل توجهی ادامه دهند، به نقطه ای می رسیم که نیازی به لایه دوم نیست.

با این حال، تلاش‌های اخیر این تاجر برای تقویت Dogecoin شکست خورده است زیرا سکه سگ هنوز 63 درصد از اوج عمر خود فاصله دارد.

شیبا اینو در 24 اکتبر به بالاترین حد خود رسید و به دلیل علاقه زیاد خرده فروشی، رعد و برق Dogecoin را ربود.شیبا توانست از نظر حجم معاملات از اتر پیشی بگیرد و به سومین ارز دیجیتال پرمعامله تبدیل شود.

با این حال، ماسک تنها با یک توییت توانست جلوی این تجمع هیولایی را بگیرد. هنگامی که یکی از اعضای «ارتش SHIB» از بزرگ‌بازرگان پرسید چند توکن شیبا اینو دارد، او به اختصار توییت کرد: «هیچ ».

این پاسخ محدود باعث شد قیمت ارز رمزنگاری شده Shiba Inu 14 درصد سقوط کند و جامعه را خشمگین کند. قیمت “قاتل دوج کوین” اکنون به بالای سطح قیمت 0.00004 دلار بازگشته است و به سرعت از نارضایتی ماسک دوری می‌کند.

Related Posts

Leave a comment