این نهنگ بیت کوین بدون توجه به قیمت، روزانه ۱ میلیون دلار BTC خریده است.

photo_2022-04-10_13-08-50

فعالیت نهنگ ها معمولا شاخصی برای تحلیل عملکرد قیمت بیت کوین در نظر گرفته می‌شود. اما اخیرا نهنگی پیدا شده است که رفتار جالبی از خود بروز داده است.

طبق اسکرین شات زیر که توسط یکی از کاربران توییتر به اسم Capital15c منتشر شده است، حسابی در شبکه بیت کوین وجود دارد که فارغ از نوسانات قیمت بیت کوین، روزانه تقریبا یک میلیون دلار BTC خرید می‌کند.

اختصاص سرمایه یکی از نهنگ های بیت کوین

این اسکرین شات مقطع زمانی ۲۲ فوریه (۳ اسفند) تا ۷ آوریل (۱۸ فروردین) را نشان می‌دهد. در ابتدای این مقطع زمانی، حساب مذکور ۸٬۶۵۲ بیت کوین در اختیار داشت، در حالی که در پایان مقطع ذکر شده این تعداد به ۹٬۷۷۹ بیت کوین رسیده است.

در نتیجه، او به عنوان یک نهنگ بیت کوین به خرید این رمزارز در طیف قیمت گسترده‌ای، از ۳۵,۰۰۰ دلار الی ۴۷,۰۰۰ دلار پرداخته است. به نظر می‌رسد که اعتماد او به بیت کوین بیشتر و مستحکم‌تر شده است. در روزهای اخیر، سرمایه‌گذاری روزانه این حساب به بیش از ۱.۲ میلیون دلار افزایش یافته است.

ارزش دلاری دارایی‌هایی که در اختیار این حساب قرار دارد، از ۳۲۶ میلیون دلار به ۴۲۶ میلیون دلار افزایش یافته است که رشد ۳۰.۶۷٪ را نشان می‌دهد.

آیا نهنگ های بیت کوین مجددا در حال خرید هستند؟

هم‌چنین، تحلیلگر مذکور نهنگی را شناسایی کرده است که از اوایل ماه مارس (اسفند ۱۴۰۰) تاکنون، حجم دارایی خود را ۱۰ برابر افزایش داده است. این نهنگ با خرید روزانه ۵۰۰ الی ۱۰۰۰ بیت کوین، دارایی خود را از ۳۶ میلیون دلار به ۴۳۴ میلیون دلار افزایش داده است.

هرچند، صاحب‌نظران تایید کرده‌اند که این نهنگ ممکن است یک واسطه باشد، نه یک هودلر مشتاق که معتقد است مرحله بعدی روند صعودی بیت کوین آغاز شده است.

Related Posts

Leave a comment