ثبت نام

بانک روسیه خواستار ممنوعیت گسترده ای برای استفاده، تجارت و استخراج ارزهای دیجیتال شد.

IMG_20220121_135852_080
ب

بانک مرکزی روسیه بر اساس موضع تندرو خود در مورد پول دیجیتال غیرمتمرکز، اکنون بر ممنوعیت گسترده فعالیت‌های مرتبط با رمزنگاری مانند صدور، مبادله و استخراج فشار می‌آورد.
در این گزارش آمده است که رمزارزها ناپایدار هستند و به طور گسترده در فعالیت‌های غیرقانونی مانند کلاهبرداری استفاده می‌شوند. در این گزارش آمده است که با ارائه راهی به مردم برای خارج کردن پول خود از اقتصاد ملی، خطر تضعیف آن و سخت‌تر کردن کار قانونگذار در حفظ سیاست‌های پولی بهینه را دارند.
بنابراین، این بانک اعلام کرد که روسیه به قوانین و مقررات جدید نیاز دارد تا به طور موثر فعالیت‌های مرتبط با رمزارز را ممنوع کند. دانیلوا گفت که بانک ممنوعیت مالکیت رمزارز توسط شهروندان خصوصی را پیشنهاد نمی کند.
انتشار و معامله با استفاده از زیرساخت های مالی این کشور که می تواند ثبات مالی روسیه را به خطر بیندازد، باید متوقف شود. این بانک در ماه نوامبر(آبان) اعلام کرد که روس‌ها در یک سال بیش از ۵ میلیارد دلار تراکنش‌های رمزارزی انجام می‌دهند.این گزارش نشان می‌دهد که ممنوعیت موجود برای استفاده از رمزارز برای پرداخت باید تقویت شود و مجازاتی برای خرید یا فروش کالا، خدمات و نیروی کار توسط افراد و مشاغل روسی اعمال شود.
سرمایه گذاران نهادی روسی نباید اجازه داشته باشند در دارایی های رمزارزی سرمایه گذاری کنند و هیچ سازمان مالی یا زیرساخت روسی نباید برای تراکنش های ارز دیجیتال استفاده شود. بانک روسیه قبلاً سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را ممنوع کرده است. اکنون، پیشنهاد می کند که مجازات هایی برای شکستن این ممنوعیت در نظر گرفته شود.
همچنین در این گزارش آمده است که بانک مرکزی قصد دارد تراکنش‌های ارزهای دیجیتال توسط ساکنان روسیه را رصد کند و با کشورهایی که صرافی ارزهای دیجیتال در آن‌ها ثبت شده‌اند هماهنگ کند تا اطلاعات مربوط به تراکنش‌های کاربران روسی را دریافت کند.

<div id="sabavision_zone_10118-Z909_plate"></div>sidebar_ads

تبدیل ساعت و تاریخ

Choose Date & Time:
- :
From Timezone:
To Timezone:
Converted Time:

مارا دنبال کنید

  • Twitter
  • telegram
  • inestagram

ساعت جهانی

  • USA/New York
  • UK/London
  • UTC
  • IRN/Tehran