بایدن در حال برنامه ریزی اجرایی برای شکستن Crypto است.

IMG_20211009_005431_800

یک فرمان اجرایی شایعه در مورد رمزنگاری از کاخ سفید بایدن تنها بخشی از تلاش بزرگتر دولت ایالات متحده برای دستیابی به بازوهای خود در این بخش است.
جزئیات کمی در مورد فرمان اجرایی شایعه شده به دست آمده است.
یک گزارش نشان می دهد که این دستور به آژانس های مختلف دستور می دهد تا رمز ارزها را مطالعه کرده و توصیه هایی را ارائه دهند.
بر اساس چندین منبع ناشناس که توسط بلومبرگ ذکر شده است ، کاخ سفید در حال آماده سازی دستور اجرایی با موضوع ارزهای رمزنگاری شده است. این گزارش دستور بالقوه را به عنوان بخشی از تلاش دولت بایدن برای ایجاد یک رویکرد گسترده در دولت برای تنظیم بخش توصیف کرد.
گزارش بلومبرگ نشان می دهد که تمرکز هر نظم بر هدایت سازمان های فدرال برای انجام تحقیقات و ارائه توصیه ها خواهد بود:
افرادی که خواستار فاش نشدن نامشان در مورد برنامه هایی که هنوز در حال بررسی هستند ، شدند ، گفت: “بخشنامه پیشنهادی به آژانس های فدرال اجازه می دهد تا در زمینه های مربوط به رمزنگاری – با رعایت مقررات مالی ، نوآوری اقتصادی و امنیت ملی ، به مطالعه و ارائه توصیه ها بپردازند.” این چارچوب مجموعه ای از بوروکراسی ها را شامل می شود ، از وزارت خزانه داری و تنظیم کننده های مالی گرفته تا وزارت بازرگانی ، بنیاد ملی علوم و سازمان های امنیت ملی.
این گزارش همچنین خاطرنشان کرد که در حالی که پیش نویس این فرمان در بخش های مختلف منتشر شده است ، مشخص نیست که کاخ سفید با آن پیش می رود و ممکن است اقدامات غیر رسمی تری را برای دستیابی به همان هدف دنبال کند.
شایعه فرمان اجرایی در حالی مطرح می شود که بسیاری از بخش های دولت ایالات متحده توجه بی سابقه ای به بخش رمزنگاری دارند. این شامل کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، فدرال رزرو و وزارت دادگستری است که همگی اظهارات یا گزارش های قریب الوقوع در مورد رمزنگاری اعلام کرده اند.
استراتژی بزرگتر احتمالاً در هفته های آینده مشخص می شود زیرا مقامات دولتی و همچنین کاخ سفید بیشتر کارت های خود را در مورد اولویت های رمزنگاری ایالات متحده نشان می دهند.

Related Posts

Leave a comment