بایننس شاهد برداشت 5000 بیت کوین تنها در 60 ثانیه بود.

photo_2023-08-24_20-41-15

بایننس شاهد برداشت قابل توجه بیت کوین با ناپایدار بودن دنیای ارزهای دیجیتال است. در میان زمزمه‌هایی که پیرامون این پلتفرم وجود داشت، سرمایه‌گذاران تنها در یک دقیقه بیش از 5000 بیت کوین جمع‌آوری کردند که بر بزرگی این موضوع تأکید می‌کند. به طور قابل توجهی، Changpeng Zhao، مدیر عامل Binance، این حادثه را تنها تاکتیک‌های «ترس، عدم اطمینان و شک» می‌داند.

🚨 🚨 🚨 🚨 🚨 4000 #BTC (106,039,171 USD) از #Bitfinex به کیف پول ناشناس منتقل شده https://t.co/982bCEb4SO

با این حال، علاوه بر شگفتی یک دقیقه ای، یک دوره شش روزه از 17 آگوست نشان داد که جریان خروجی بیت کوین بر صرافی بایننس غالب شده است. از این رو، تا 22 آگوست، 14460 بیت کوین راه خود را از ذخایر بایننس پیدا کردند.

علاوه بر این، بایننس یکی از بسیاری از پلتفرم هایی است که شاهد چنین برداشت های عظیمی است. بینش‌های اخیر گلس‌نود، پایین‌ترین میزان موجودی بیت‌کوین را در 5 سال گذشته در تمام صرافی‌های اصلی نشان می‌دهد.

در نتیجه، کمتر از 2.27 میلیون بیت کوین در کیف پول های صرافی شناخته شده باقی می ماند. علاوه بر این، این تغییرات به ترجیح «HODLers» بر ایمنی کیف پول‌های خصوصی اشاره دارد که نشان‌دهنده بی‌میلی احتمالی برای فروش دارایی‌هایشان در آینده نزدیک است.

تعمیرات اساسی کارمزد در بایننس
علاوه بر این، با محوریت بایننس از مدل معاملاتی بیت کوین با کارمزد صفر که از 7 سپتامبر شروع می شود، پویایی جفت معاملاتی BTC/TUSD آن دستخوش دگرگونی قابل توجهی خواهد شد. روزهای بهره مندی از هزینه های صفر ساز و گیرنده به پایان می رسد. علاوه بر این، در حالی که هزینه های سازنده وضعیت صفر خواهد داشت، هزینه های گیرنده اکنون به سطح VIP کاربر بستگی دارد.

با حذف تدریجی بایننس پشتیبانی BUSD به نفع TUSD، کاهش قابل توجهی در حجم تتر (USDT) نمایان شد. بسیاری از معامله گران باتجربه و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال این را لحظه ای محوری با پیامدهای گسترده بازار می دانند. در نتیجه، با نزدیک شدن به مرحله جدید کریپتو، همه نگاه ها به حرکت های بعدی بایننس و عواقب فراگیر بازار باقی می ماند.

Related Posts

Leave a comment