برنامه بیت کوین 2021 میامی با تونی هاوک ، کوین او لری و سایر افراد ادامه پیدا می کند!

IMG_20210605_174343_413

در برنامه روز شنبه همچنین بابی لی ، مدیرعامل سابق اولین صرافی ارز رمزنگاری شده چین حضور خواهد داشت.
بیت کوین 2021 میامی به دنبال افتتاحیه جمعه بزرگ این رویداد تاریخی ادامه دارد.
این رویدادها در 9:00 صبح به وقت شرقی (1:00 بعد از ظهر UTC) با سخنرانی افتتاحیه توسط یک کمیسر شهرستان میامی-داد آغاز می شود.
یکی از سخنرانان اصلی روز دوم ، تونی هاوک ، یک نماد و کارآفرین اسکیت بورد آمریکایی خواهد بود. هاوک در اوایل سال جاری میلادی حرکت بزرگی در صنعت ارزهای رمزپایه انجام داد و در ماه مارس با انتشار یک ویدیوی توکن دار از والی نهایی 540 درجه ، افت NFT را از طریق زنجیره Ethernity منتشر کرد.
اسکیت بورد معروف در 9:45 بامداد (1:45 صبح به وقت محلی) در صحنه ناکاموتو با عنوان “When a Counterculture Going Mainstream” هاوک همچنین یک جلسه ملاقات و خوش آمد گویی خواهد داشت که به شرکت کنندگان این فرصت را می دهد تا یک عرشه اسکیت بورد نسخه محدود را امضا کنند که توسط افسانه تهیه شده است.
سخنرانی هاوک با یک میزگرد اختصاص داده می شود که به استخراج ارزهای رمزپایه اختصاص دارد – یکی از داغترین موضوعات در انجمن رمزنگاری. سرمایه گذار Shark Tank کوین O’Leary در مورد استخراج رمزنگاری توسط شرکت های عمومی با مدیر عامل Marathon فرد Thiel ، مدیر عامل Riot Blockchain جیسون Les و Frank Holmes ، رئیس اجرایی Hive Blockchain Technologies بحث خواهد کرد.

چه روز اول # Bitcoin2021 است! ما با تیم شگفت انگیز خود آنجا بودیم و می خواهیم مهمترین لحظات را به شما یادآوری کنیم. برای روز 2 آماده هستید؟
در مراسم روز شنبه همچنین بابی لی ، مدیرعامل سابق اولین صرافی ارز رمزنگاری شده چین ، BTCC ، که در سال 2011 تأسیس شد ، حضور خواهد داشت. در حال حاضر مدیر عامل کیف پول سخت افزاری ارز رمزنگاری شده ، لی در صفحه اصلی “Onboarding One Billion Bitcoiners” شرکت خواهد کرد در ساعت 11:40 صبح ET (3:40 بعد از ظهر UTC). وی بعداً در ساعت 3:00 بعدازظهر (7:00 بعد از ظهر UTC) درباره “آزادی HODLing” در پایان مرحله فیات سخنرانی خواهد کرد.
الیزابت استارک ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت آزمایشگاه لایتنینگ ، این رویداد را با بحث و گفتگو با عنوان “بیت کوین برای میلیاردها ، نه میلیاردرها” در کنار سرمایه گذار استراتژیک لین الدن ادامه خواهد داد. از دیگر سخنرانان برجسته بیت کوین 2021 می توان به جیمی سونگ ، برنامه نویس بیت کوین ، مایکل نووگراتز ، مدیر عامل شرکت گلکسی دیجیتال ، بنیانگذار و مدیرعامل پاکسوس چارلز کاسکاریلا ، مدیر عامل OKCoin ، هنگ فانگ و مدیر محصولات گوگل استیو لی اشاره کرد.

Related Posts

Leave a comment