برند Gucci فروشگاه خود را در Metaverse از طریق Sandbox باز می کند.

photo_2022-02-10_14-48-47

همانطور که توسط The Sandbox به اشتراک گذاشته شده است، Gucci vault، یک «فروشگاه مفهومی آنلاین»، در حال ساخت دنیای مجازی خود بر روی The Sandbox Game است. در اینجا، آیتم‌های مد Metaverse که توسط طراحان Gucci ایجاد شده‌اند، برای خرید، مالکیت و استفاده در تجربه Sandbox خود در دسترس افراد خواهد بود. Sandbox یک متاورس مجازی است که در آن بازیکنان می توانند تجربیات مجازی خود را در بلاک چین اتریوم بسازند، مالکیت و کسب درآمد کنند.

طبق برخی منابع، گوچی مقدار نامعلومی از زمین را در The Sandbox خریداری کرده است و یک تجربه مد تعاملی بر اساس Gucci Vault با همکاری The Sandbox ایجاد خواهد کرد. Gucci Vault به عنوان یک فضای آزمایشی طراحی شده توسط Alessandro Michele، مدیر خلاق Gucci، که شامل پروژه های Metaverse این برند است، مشخص می شود. Gucci Vault همچنین شامل پروژه های NFT این برند و سرور Discord آن است.

گوچی هیچ اطلاعات بیشتری در مورد دنیای مجازی ارائه نکرد، اما در سرور Discord خود اعلام کرد که در حال کار بر روی ایجاد تجربیات همهجانبه برای The Sandbox است. این خانه مد لوکس ایتالیایی به شرکت‌هایی مانند آدیداس، وارنر موزیک و Bored Ape Yacht Club می‌پیوندد که دنیایی مجازی را در Metaverse می‌سازد.

در ژانویه، آدیداس اورجینالز و پرادا همکاری مشترکی را با نام مجموعه آدیداس برای پرادا Re-Nylon در متاورس اعلام کردند. با یک فیلم بی نظیر آریا که از طریق کریستیز به حراج گذاشته شد، گوچی اولین شرکت لوکسی بود که NFT را معرفی کرد.

Related Posts

Leave a comment