بزرگترین توسعه دهنده مرکز خرید در تایلند Crypto را به عنوان پرداخت در مراکز خرید آزمایش می کند.

IMG_20211028_131910_690

بلومبرگ گزارش داده است که Central Retail Corp، بزرگ‌ترین توسعه‌دهنده مراکز خرید در تایلند، آزمایش‌های رمزنگاری خود را برای استفاده کارکنانش در مراکز خرید و رستوران‌های شرکت راه‌اندازی می‌کند.
ارز دیجیتالی که در حال آزمایش است C-Coin نام دارد و تاکنون در مرحله سندباکس قرار دارد.

بزرگ‌ترین توسعه‌دهنده مرکز خرید تایلند در حال اجرای آزمایشی یک ارز دیجیتال در میان کارکنان خود است و برنامه‌هایی برای گسترش این پیشنهاد به مشتریان دارد.

به گفته بلومبرگ، مرحله سندباکس در حال حاضر در حال انجام است. در حالی که آزمایش‌ها در حال انجام است، c_coin به 80000 کارمند غول خرده‌فروشی داده می‌شود تا آن‌ها بتوانند آن را برای پرداخت هزینه کالاها در مراکز خرید و رستوران‌های متعدد شرکای این شرکت در مرکز خرده فروشی خرج کنند.

کووین کولروچاکورن، رئیس دفتر نوآورانه Central Tech گفت: به محض اینکه همه کارکنان شرکت C-Coin را پذیرفتند و شرکت اطلاعات قابل توجهی در مورد نحوه عملکرد آن در زندگی واقعی به دست آورد، ممکن است این سکه به شهروندان عادی نیز داده شود.

وی در مصاحبه ای اظهار داشت که این شرکت ممکن است شروع به گسترش مخاطبان هدف سی کوین در شبکه غول خرده فروشی کند و شروع به ارائه آن به مشتریان شرکت و شرکای آن کند تا آنها بتوانند برای کالاها و خدمات Central Retail Corp پرداخت کنند.

Leave a comment