بزرگترین صندوق بیت کوین در جهان ( Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) )می تواند تا جولای به ETF تبدیل شود زیرا GBTC به 40 میلیارد دلار AUM نزدیک می شود.

IMG_20211029_134049_331

رئیس ETF این شرکت استدلال می کند که تشکیل پرونده برای تبدیل GBTC اکنون “زمان بندی عالی” دارد اما نگرانی ها در مورد قدرت کلی صنعت همچنان وجود دارد.

یکی از مدیران این شرکت گفته است که Grayscale می تواند صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (BTC) خود (ETF) را در جولای 2022 راه اندازی کند.
دیوید لاوال، رئیس جهانی ETFs Grayscale در یک رویداد مجازی که توسط MarketWatch در 27 اکتبر سازماندهی شده بود، یک جدول زمانی 9 ماهه برای تصویب توسط قانونگذاران ایالات متحده ارائه کرد.

Grayscale، که بزرگترین محصول سرمایه گذاری بیت کوین در سطح جهان، Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) را اجرا می کند، در این ماه تکرار کرد که متعهد است آن را به یک ETF تبدیل کند.
طبق گفته LaValle، زمان ارسال درخواست برای انجام این کار در این هفته ایده آل بود.
او گفت: «ما فکر می‌کردیم که زمان مناسبی برای ارسال پرونده‌مان است.

اکنون که محصولات آتی بیت کوین تا حدودی از صفحه SEC خارج شده است، آنها برای بررسی پرونده های محصولات مبتنی بر بررسی هستند.

برنامه های ETF به یک دوره تحلیل طولانی 240 روزه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نیاز دارند، که پتانسیل را برای پیشرفت در جولای باز می کند.
در ماه اکتبر، چهار ETF چراغ سبز دریافت کردند، همه اینها بر اساس قراردادهای آتی بیت کوین است تا نقطه ای، چیزی که Grayscale و دیگران مشتاق تغییر آن هستند.
GBTC تا روز پنجشنبه 38.8 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت (AUM) داشت که مجموع کل صندوق‌های Grayscale اکنون به 53.1 میلیارد دلار رسیده است.

همانطور که Cointelegraph گزارش کرد، امیدها وجود دارد که ETF های نقطه ای از نوامبر در میان انتقادات جدید از محصولات مبتنی بر معاملات آتی اجازه فعالیت داشته باشند.

Related Posts

Leave a comment