ثبت نام

بزرگترین فایل های Blackrock مدیر دارایی جهان برای فناوری ETF بلاک چین.

photo_2022-01-23_13-17-48
ب

شرکت مدیریت سرمایه گذاری چند ملیتی Blackrock مستقر در نیویورک، درخواستی را برای صندوق ETF بورس فناوری بلاک چین به کمیسیون بورس و اوراق بهادار SEC ارسال کرده است. هدف ETF فناوری بلاک چین Ishares ردیابی شاخص تبادل بین قاره ای (ICE) به نام شاخص فناوری های بلاک چین جهانی Factset است.

شرکت سرمایه گذاری با ۱۰ تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت (AUM) تا ژانویه ۲۰۲۲، Blackrock، امیدوار است که یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) به نام ETF فناوری بلاک چین Ishares راه اندازی کند. این بر اساس یک پرونده SEC ارائه شده توسط Blackrock است که می گوید این صندوق شاخص ICE به نام NYSE Factset Global Blockchain Technologies Index (NYFSBLC) را ردیابی می کند.

طبق اسناد، NYFSBLC در ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ آغاز شد. هدف سرمایه‌گذاری بایگانی ETF Blackrock می‌گوید: «Ishares Blockchain and Tech ETF به دنبال ردیابی نتایج سرمایه‌گذاری شاخصی متشکل از شرکت‌های آمریکایی و غیر آمریکایی است که در توسعه شرکت دارند.

 ETF Ishares شامل فناوری بلاک چین مانند «ماشین ارز دیجیتال»، «تجارت و مبادلات ارزهای دیجیتال» و «سیستم‌های استخراج رمزنگاری» خواهد بود. پرونده ETF از نظر مدیر عامل بلک راک، لری فینک در مورد بیت کوین (BTC) و اینکه او چگونه “نقش بزرگی برای یک ارز دیجیتالی” را متصور است، دنبال می کند. در همین حال، ریک ریدر، مدیر ارشد سرمایه گذاری بلک راک (CIO) در سپتامبر گفت که فکر می کند قیمت بیت کوین می تواند به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

برنامه‌های Blackrock برای معرفی یک ETF فناوری بلاک‌چین برای اولین بار در هفته اول دسامبر ۲۰۲۱ ذکر شد. طبق گزارش businessinsider.com که توسط Rebecca Ungarino نوشته شده است، سلیم رمجی، مدیر صندوق سرمایه‌گذاری در بورس و سرمایه‌گذاری شاخص، برنامه‌های ETF را فاش کرد.

<div id="sabavision_zone_10118-Z909_plate"></div>sidebar_ads

تبدیل ساعت و تاریخ

Choose Date & Time:
- :
From Timezone:
To Timezone:
Converted Time:

مارا دنبال کنید

  • Twitter
  • telegram
  • inestagram

ساعت جهانی

  • USA/New York
  • UK/London
  • UTC
  • IRN/Tehran