بنیاد سولانا سکوت را می شکند، طبقه بندی SEC از SOL به عنوان امنیت را رد می کند.

IMG_20230612_093841_446

بنیاد سولانا سرانجام سکوت خود را در مورد طبقه‌بندی رمز SOL توسط SEC به عنوان یک امنیت توسط SEC شکست.

بنیاد سولانا سرانجام سکوت خود را در رابطه با طبقه بندی اخیر سولانا (SOL) در کنار سایر ارزهای دیجیتال به عنوان قرارداد سرمایه گذاری توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) شکست. در آدرس اخیری که این شرکت در توییتر به اشتراک گذاشت، گفت که با تنظیم کننده بازار مخالف است.

 بنیاد سولانا گفت: «از مشارکت مداوم سیاستگذاران به عنوان شرکای سازنده در مقررات برای دستیابی به وضوح قانونی در مورد این موضوعات برای هزاران کارآفرین در سراسر ایالات متحده در فضای دارایی های دیجیتال استقبال می کند.»

 این بنیاد شیپور خودش را به صدا درآورد که با تعهد به ساخت پروژه‌ها و محصولات استثنایی در صنعت گسترده‌تر، قوی‌ترین جامعه سازنده را در اکوسیستم ارزهای دیجیتال گسترده‌تر دارد. در حالی که پیام آن برای اطمینان بخشیدن به جامعه طراحی شده است، بنیاد سولانا ماموریت اصلی خود را برای حمایت از “آنهایی که در مدت طولانی برای ادامه ایجاد بهترین بلاک چین برای آینده غیرمتمرکز هستند” برجسته کرد.سازمان SEC هفته گذشته هنگامی که از دو صرافی Binance و Coinbase شکایت کرد، SOL را در کنار Cardano (ADA)، Polygon (MATIC) و Filecoin (FIL) به عنوان یک امنیت نام برد. در حالی که در حال حاضر هیچ شکایت آشکاری علیه بنیاد سولانا وجود ندارد، این طبقه بندی تمایل دارد که اعتماد سرمایه گذاران به توکن SOL را به طور منفی تغییر دهد.

علیرغم پیامی که هدفش آرام کردن جامعه بود، بنیاد سولانا به طور مشخص این حرکت را برای اطمینان بخشیدن به جامعه خود بسیار دیر انجام داد. در حالی که بررسی در مورد اینکه چرا حدود یک هفته برای رسیدگی به جامعه خود صبر کرده است، دور از ذهن نیست، تأثیر سرکوب SEC در حال حاضر احساس می شود.

  صرافیRobinhood Markets Inc اعلام کرده است که تا پایان ماه جاری حمایت خود از Solana، Cardano و Polygon را لغو خواهد کرد. تأثیر این حرکت به روند نزولی پایدار SOL و اکثر آلت‌کوین‌ها در بازار امروز کمک کرده است.

 تا زمانی که وضعیت اوراق بهادار این دارایی‌ها دوباره تعریف نشود، این ترس وجود دارد که صرافی‌های بیشتری SOL و ارزهای دیجیتال آسیب‌دیده را از فهرست خارج کنند. در زمان نگارش این مقاله، SOL با قیمت 15.37 دلار دست به دست می شود که 30.3 درصد در دوره 7 روزه بعدی کاهش یافته است.

Related Posts

Leave a comment