بنیانگذار Polkadot (DOT) از دوران جدیدی برای Polkadot رونمایی کرد.

photo_2023-07-08_11-35-25

گاوین وود، بنیانگذار Polkadot، در رویداد اخیر Polkadot Decoded 2023 در کپنهاگ، از دوره بعدی پولکادوت، که در حال گذار از بلاک چین به فضای بلاک است، رونمایی کرد.
گاوین وود در جریان سخنرانی خود در کنفرانس رمزگشایی پولکادوت، از Polkadot 2.0 پرده برداری کرد و تغییر دیدگاه نسبت به نسخه جدید را برجسته کرد.
بنیانگذار Polkadot در سخنرانی اصلی خود از طرح Polkadot 2.0 پرده برداری کرد و تغییرات پیشنهادی برای Polkadot 2.0 را تشریح کرد که بر خرید پویای “هسته ها” و تغییر پارادایم در معماری Polkadot تاکید می کند.
طبق یک پست وبلاگ، وود گفت که مدل اجاره اصلی فعلی به نفع سیستم فروش “زمان اصلی” حذف خواهد شد. این راه حل با اجازه دادن به دو نوع فروش: عمده و آنی، انعطاف پذیری بیشتری را برای توسعه دهندگان فراهم می کند. تبلیغات فروش ماهانه “زمان اصلی” به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا فضای بلوک را در صورت نیاز مقیاس کنند، در حالی که گزینه “پرداخت در صورت نیاز” دسترسی بر اساس تقاضا به منابع را فراهم می کند. انتظار می رود که این امر نوآوری را باز کند، ظرفیت را افزایش دهد و مدیریت منابع را بهبود بخشد. علاوه بر این، مدل جدید ممکن است نقدینگی توکن‌های DOT را با کوتاه کردن دوره‌های قفل افزایش دهد، اگرچه جزئیات هنوز نهایی نشده است.
Polkadot مرتبط (DOT) از عصر جدید استقبال می‌کند زیرا پلتفرم حکومتی راه‌اندازی می‌کند وود اظهار داشت که پیشرفت‌های برنامه‌ریزی‌شده نوید می‌دهند که DOT چیزی بیش از یک توکن دیگر باشد. آنها به عنوان دریچه ای برای سیل بزرگ شرکت های Web2 به Web3 عمل خواهند کرد. Polkadot v1 یا نسخه 1.0 در می 2020 با بلوک Relay Chain genesis راه اندازی شد که در دسامبر 2021 با راه اندازی پاراچین تکمیل شد.

Related Posts

Leave a comment