ثبت نام

بیت کوین در بحبوحه نوسانات قیمت، سختی شبکه جدیدی را ثبت می کند.

photo_2022-01-23_13-55-21
ب

داده های BTC.com تخمین می زند که شبکه با دستیابی به ATH دیگری در ۱۲ روز آینده با سختی شبکه ۲۶.۷۰ تریلیون به رشد قوی تر خود ادامه خواهد داد.
شبکه بیت‌کوین (BTC) سختی استخراج جدید را به میزان ۲۶.۶۴۳ تریلیون با میانگین نرخ هش ۱۹۰.۷۱ اگزاهش در ثانیه (EH/s) ثبت کرده است که نشان‌دهنده حمایت قوی جامعه با وجود بازار نزولی در حال انجام است.

دشواری شبکه بیت کوین توسط قدرت محاسباتی کلی تعیین می شود که به دشواری در تأیید تراکنش ها و استخراج بیت کوین مرتبط است. همانطور که در داده‌های blockchain.com نشان می‌دهد، مشکل شبکه بین ماه مه و ژوئیه ۲۰۲۱ به دلایل مختلف از جمله ممنوعیت کل استخراج رمزارز از چین کاهش یافت.

با این حال، از آنجایی که ماینرهای آواره از کشورهای دیگر فعالیت خود را از سر گرفتند، مشکل شبکه از آگوست ۲۰۲۱ بهبود چشمگیری را شاهد بود. در نتیجه، روز شنبه، شبکه BTC بالاترین رقم تاریخ ۲۶.۶۴۳ تریلیون را ثبت کرد.

داده‌های BTC.com تخمین می‌زند که این شبکه با رسیدن به بالاترین سطح تاریخ در ۱۲ روز آینده، با مشکل شبکه ۲۶.۷۰ تریلیون، به رشد خود ادامه خواهد داد.

در چهار روز گذشته، F2Pool با استخراج ۸۸ بلاک BTC، بیشترین سهم را در هش ریت داشته است و پس از آن Poolin با ۷۶ بلاک قرار دارد. از دیروز، میانگین کارمزد هر تراکنش تقریباً ۱.۵۸ دلار است، ارزشی که از نظر تاریخی در آوریل ۲۰۲۱ به ۶۲.۷۸ دلار رسیده است.

علی‌رغم فشار فدرال برای سیاست‌های پولی سخت‌تر در مورد ارزهای دیجیتال، مایک مک‌گلون، استراتژیست کالای بلومبرگ، پیشنهاد می‌کند که بیت‌کوین شانسی برای برتری دارد زیرا سرمایه‌گذاران ارزش آن را به عنوان یک دارایی ذخیره دیجیتال تشخیص می‌دهند.

<div id="sabavision_zone_10118-Z909_plate"></div>sidebar_ads

تبدیل ساعت و تاریخ

Choose Date & Time:
- :
From Timezone:
To Timezone:
Converted Time:

مارا دنبال کنید

  • Twitter
  • telegram
  • inestagram

ساعت جهانی

  • USA/New York
  • UK/London
  • UTC
  • IRN/Tehran