بیت کوین در عرض 4 ساعت جهش 4 هزار دلاری را تجربه کرد و به 35 هزار دلار رسید که انتظار می رود بلک راک شروع به کار کند.

photo_2023-10-24_10-43-29

بیت کوین (BTC) با افزایش قابل توجه ارزش خود در هفته گذشته به نشان دادن انعطاف پذیری بازار خود ادامه می دهد.

در یک چرخه 24 ساعته، ارزش بیت کوین 10.38 درصد رشد کرده است و طی هفت روز گذشته، رشد چشمگیر 20.42 درصدی را تجربه کرده است. این افزایش، که قیمت ارز دیجیتال پیشرو را تا زمان انتشار به 33916 دلار می رساند، بر تأثیر عوامل مختلف بازار و تحولات بالقوه بر روند بازار بیت کوین تأکید می کند.

بین 21 و 23 اکتبر، ارزش بیت کوین در حدود 31000 دلار بود و روند نسبتاً ثابتی را حفظ کرد. با این حال، حرکت صعودی قابل توجهی در 23 اکتبر مشاهده شد که قیمت بیت کوین به شدت از حدود 31000 دلار به کمتر از 35000 دلار افزایش یافت. افزایش قابل توجهی در حجم معاملات، که نشان دهنده فشار خرید قوی است، با این افزایش همراه بود.

به طور همزمان، گزارش‌های اخیر پیشرفت‌های بالقوه بازار را نشان می‌دهد که ممکن است به عملکرد دارایی دیجیتال کمک کند. همانطور که اریک بالچوناس، تحلیلگر بلومبرگ گزارش داده است، مدیر دارایی جهانی بلک راک نشان می دهد که قصد دارد صندوق سرمایه گذاری مبادلات بیت کوین (ETF) را در جایگاه iShares خود راه اندازی کند. اگرچه این شرکت هنوز خرید خود را تایید نکرده یا برنامه های دقیقی را فاش نکرده است، چنین حرکتی می تواند بازار را بیشتر تحریک کند.

مشارکت بالقوه BlackRock درایجاد ETF بیت کوین ممکن است عمق بیشتری را به روایت بازار بیت کوین ارائه دهد. این نشان دهنده علاقه رو به رشد سرمایه گذاران نهادی و ورود پیش بینی شده به چشم انداز ارزهای دیجیتال است. علاوه بر این، ورودی‌های هفته گذشته به صندوق‌های دارایی دیجیتال موجود در حال حاضر 340 درصد در هفته به هفته افزایش یافت.
با این حال، یادآوری این نکته ضروری است که در حالی که این تحولات به محیط کلی بازار کمک می کند، پویایی قیمت بیت کوین همچنان تحت تأثیر بسیاری از تأثیرگذاران دیگر قرار دارد.

Related Posts

Leave a comment