بیت کوین پس از 7 روز رشد موفق به زیر 37000 دلار سقوط کرد

photo_2022-01-31_12-50-58

رالی هفت روزه که قیمت بیت کوین را به 39000 دلار رساند، متأسفانه برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال به پایان رسید. با سقوط بازار پس از پایان آخر هفته، قیمت اولین ارز دیجیتال نزدیک به 37000 دلار کاهش یافت.

در حالی که بازار اولین نشانه‌های تسکین را در طی بهبود جزئی قیمت احساس کرد، قابل توجه بود که پامپ کوتاه‌مدت تقریباً بدون حجم یا علاقه باز در پشت آن رخ می‌داد. بر اساس داده های بازار مشتقات، معامله گران برای باز کردن موقعیت های جدید عجله ندارند زیرا OI نسبتاً پایین است.

تنها شمعی که با افزایش شدید حجم همراه شد، 24 ژانویه بود که بیت کوین به سرعت از 32000 دلار در عرض چند ساعت به 36220 دلار رسید. طبق داده های نمودار، دارایی به خط مقاومت روند رسیده است که در حال حاضر در حدود 38220 دلار باقی مانده است.

همانطور که شاخص حجم نشان می دهد، معامله گران هنوز از بازار قبل از باز شدن بازار ایالات متحده اجتناب می کنند، که معمولاً با افزایش حجم در هر دو بازار ارز دیجیتال و مشتقات ارز همراه است.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، بازار ارزهای دیجیتال در وحشت عمیق باقی مانده است زیرا شاخص احساسات اصلی – شاخص ترس و طمع – بار دیگر به “ترس شدید” رسیده است.

آلتکوین همچنین تحت فشار باقی می‌ماند پس از اینکه وضعیت پیرامون Sifu، بنیانگذار Wonderland DAO، مربوط به صرافی رسوایی QuadrigaCX بود که از کار افتاد و یکی از توسعه‌دهندگان با سرمایه تقریباً 160 میلیون دلاری ناپدید شد.

Related Posts

Leave a comment