ثبت نام

بیش از ۱۶۰ پروژه در Terra (LUNA) در اوایل سال آینده راه اندازی می شود.

IMG_20211017_124648_217
ب

بلاکچین IBC و Wormhole در حال تقویت موارد استفاده از Terra هستند ، در حالی که پروژه های جدیدی برای راه اندازی در شبکه آماده می شوند.
‌آزمایشگاه Terraform Labs ، شرکت کره جنوبی پشت پروژه بلاک چین Terra (LUNA) ، همچنان بر پیشرفت فعالیت توسعه دهندگان در شبکه تمرکز می کند.
در همین حال ، تأثیر واقعی ارتقاء اساسی شبکه ، با نام Columbus-5 ، هنوز آشکار نشده است ، زیرا راه اندازی پروتکل ارتباطات بین بلاکچین (IBC) و پشتیبانی Wormhole از Terra نزدیک می شود.
کلمبوس -۵ با موفقیت در اواخر سپتامبر راه اندازی شد و به گفته توسعه دهندگان شبکه ، اکوسیستم Terra در آستانه توسعه انفجاری است.دویدن سریع اکوسیستم Terra تا پایان سال دیدنی خواهد بود.
دو کوون ، یکی از بنیانگذاران و نمایندگان مدیرعامل آزمایشگاه های Terraform ، به AsiaMarkets در طی مصاحبه ای  توضیح داد که چگونه این ارتقاء ، که راههای بی شماری را برای گسترش اکوسیستم باز کرد ، می تواند مورد استفاده از استیبل کوین Terra را افزایش دهد و در عین حال به ارزش توکن بومی فشار وارد کند.
استیبل کوین بومی Terra ، UST ، در حال حاضر پنجمین استیبل کوین بزرگ از نظر ارزش بازار است.
در حالی که از رمز ابزار Terra ، LUNA استفاده می کند ، استیبل کوین الگوریتمی ارزش تقریباً برابر با دلار آمریکا را حفظ می کند.
کوون خاطرنشان کرد: “اقدامات نظارتی علیه صاحبان سهام متمرکز استیبل کوین مانند USD Coin (USDC) و Tether (USDT) تأکید بر یک استیبل کوین غیر متمرکز در رمزنگاری مانند UST را افزایش داده است.”
وی تصریح کرد: از آنجایی که مدل های استیبل کوین تحت نظارت مقیاس خوبی ندارند و به عنوان قطب های خطر در یک مجموعه مالی غیرمتمرکز عمل می کنند ، انتظار داریم در ماه ها و سال های آینده افزایش استقبال از استیبل کوین های غیر متمرکز افزایش یابد.
ادغام پروتکل ارتباطات بین بلاکچین (IBC) ، قرار است Terra را در تعداد بیشماری dApps در اکوسیستم Cosmos (ATOM) باز کند ، در حالی که UST را قادر می سازد تا به طور یکپارچه بین زنجیره ها پرش کند.
IBC زنجیره های مستقل را برای اتصال و ارتباط با یکدیگر تسهیل می کند ، و اجازه می دهد تا توکن ها بین Cosmos و سایر بلاک چین های سازگار با IBC انتقال یابد.

<div id="sabavision_zone_10118-Z909_plate"></div>sidebar_ads

تبدیل ساعت و تاریخ

Choose Date & Time:
- :
From Timezone:
To Timezone:
Converted Time:

مارا دنبال کنید

  • Twitter
  • telegram
  • inestagram

ساعت جهانی

  • USA/New York
  • UK/London
  • UTC
  • IRN/Tehran