تجارت Pepe (PEPE) در BitMEX فعال می شود.

IMG_20230503_112425_183

صرافی ارزهای دیجیتال BitMEX در توییتر اعلام کرد که Pepe (PEPE)، یک ارز دیجیتال جنجالی الهام گرفته از میم را برای تجارت در پلتفرم خود فهرست کرده است.

کاربران اکنون می توانند ارز دیجیتال را در برابر دلار آمریکا (USD) و Tether (USDT) با حداکثر اهرم 50 برابری معامله کنند. این پیشرفت به دنبال افزایش محبوبیت اخیر پپه است، زیرا حجم معاملات 24 ساعته آن به 434 میلیون دلار رسید و از داج کوین (DOGE) که حجم معاملات 312 میلیون دلاری را ثبت کرد، پیشی گرفت. Pepe، ارز دیجیتال بحث‌برانگیز مبتنی بر میم، به دلیل ارتباط آن با شخصیت محبوب Pepe the Frog، در میان معامله‌گران جذابیت زیادی پیدا کرده است و خود را به عنوان داغ‌ترین میم کوین در بلوک قرار می‌دهد.

Pepe (PEPE) برای معامله در چندین صرافی اصلی دیگر ارزهای دیجیتال در دسترس است. طبق داده‌های CoinGecko، برخی از صرافی‌های برتر که جفت‌های معاملاتی Pepe را ارائه می‌کنند عبارتند از OKX، Uniswapو (v2)، MEXC Global، Huobi و Gate.io. این پلتفرم‌ها جفت‌های معاملاتی مختلفی را برای Pepe ارائه می‌کنند، مانند PEPE/USDT و PEPE/WETH، با بالاترین حجم معاملات ثبت‌شده در OKX، که 34.75 درصد از کل حجم 24 ساعته را تشکیل می‌دهد. 

Related Posts

Leave a comment