ثبت نام

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم، بایننس کوین، کاردانو، سولانا و لونا.

photo_2021-12-03_16-48-01
ب

Ethereum (ETH)

اتریوم در هفت روز گذشته به عنوان یک لوکوموتیو عمل کرد و پس از حفظ حمایت ۴۰۰۰ دلاری، بیشتر بازار آلتکوین را به روند صعودی بازگرداند. اتریوم  مقاومت کلیدی ۴۳۵۰ دلار را  شکست و تنها ۸۰ دلار را از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ در ۴۸۶۸ دلار  فاصله دارد.

به دلیل نوسانات بالا، قیمت به تحلیل هفته گذشته بسیار نزدیک است و تنها یک درصد افزایش کوچک را نشان می دهد. با این وجود، ETH بهتر از بیت کوین عمل کرد و توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

چالش کلیدی در حال حاضر برای ETH این است که ۱) قیمت را بالاتر از مقاومت بحرانی در ۴,۳۵۰ دلار نگه داشته  شود و تبدیل  به حمایت  شود.

۲) قیمت بالاترین سطح تاریخ خود در ۴,۸۶۸ دلار را بشکند. در صورت موفقیت، می تواند بازار را به یک روند صعودی قابل توجه سوق دهد. در هر صورت، ماه دسامبر باید برای فعالان بازار بسیار هیجان انگیز باشد.

بایننس کوین  (BNB)

پس از سقوط به کمتر از ۶۰۰ دلار، BNB موفق شد بازیابی سریعی بالاتر از این سطح کلیدی داشته باشد. با وجود این، قیمت در مقایسه با آخرین بررسی هفتگی نتوانست به بالاترین حد خود برسد و در ۷ روز گذشته در ۲.۳- درصد قرار دارد.

تا زمانی که BNB بتواند بالای سطح حمایت ۶۰۰ دلار باقی بماند، قیمت شانس خوبی برای کشف سطوح بالاتر و حتی تلاش برای شکستن بالاترین سطح تاریخ در ۶۹۲ دلار دارد. اندیکاتورهای BNB در حال حاضر به ویژه صعودی نیستند، زیرا MACD روزانه موفق به تکمیل یک تقاطع صعودی  نشد. اگر بعداً این اتفاق بیفتد، شانس BNB برای بالاتر رفتن به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

تا آن زمان، BNB می تواند به تثبیت بالای ۶۰۰ دلار ادامه دهد. همه نگاه‌ها به رهبران بازار، اتریوم و بیت‌کوین، باقی می‌ماند تا در هفته‌ی آتی حرکتی ایجاد کنند.

کاردانو (ADA)
دیروز با افزایش ۱۰ درصدی قیمت در کمتر از ۴ ساعت، نوسانات به ADA بازگشت. این یک تغییر پس از عملکرد ضعیف در هفته های گذشته است. در ۱۶ نوامبر، ADA به زیر سطح حمایت بحرانی ۱.۹ دلار رسید و این سطح به یک مقاومت مهم تبدیل شد. به طور کلی، در هفت روز گذشته، قیمت ADA با اختلاف -۱٪ تقریباً ثابت مانده است.

برای اینکه ارز دیجیتال بتواند روند نزولی را معکوس کند، باید مقاومت ۱.۷ و ۱.۹ دلار را بشکند.

با نگاهی به آینده، علائم مثبتی برای دارندگان ADA وجود دارد. MACD روزانه، به لطف رالی دیروز، صلیب صعودی را ترسیم کرد. اگر گاوها بتوانند این حرکت صعودی را حفظ کنند، ADA در نهایت می تواند به روند صعودی بازگردد. حجم قابل توجهی بود که نشان از قدرت دارد.

سولانا (SOL)
SOL پس از آزمایش موفقیت آمیز سطح ۱۹۰ دلار به عنوان پشتیبانی، هفته خوبی را با افزایش ۱۳ درصدی خوب پشت سر گذاشت. در حال حاظر ، قیمت درست زیر مقاومت کلیدی موجود در ۲۳۶ دلار قرار دارد. بعید است که این سطح برای مدت طولانی SOL را در زیر آن نگه دارد زیرا حرکت صعودی در حال افزایش است.

MACD در بازه زمانی روزانه یک تلاقی صعودی را تکمیل کرد و این یک سیگنال صعودی کلیدی است مبنی بر اینکه SOL ممکن است وارد یک رالی پایدار شود. اولین تایید این موضوع در صورتی خواهد بود که ارز دیجیتال از مقاومت کلیدی ۲۳۶ دلار عبور کند. حجم نیز در هفته گذشته افزایش یافته است که نشان می دهد گاو نر دست بالا را دارد. مهم است که ببینیم آیا خرس‌ها در این سطح مقاومت وارد عمل خواهند شد، زیرا اگر این کار را نکنند، گاوها به راهپیمایی خود در بالاترین سطح ادامه خواهند داد.

بالاترین قیمت SOL 259.90 دلار است که با قیمت فعلی فاصله چندانی ندارد. اگر خرس‌ها نتوانند با قیمت ۲۳۴ دلار وارد عمل شوند، بالاترین سطح تاریخ آخرین خط دفاعی آنها قبل از ورود مجدد SOL به کشف قیمت است.

لونا
قوی ترین عملکرد این هفته، لونا، ۵۳ درصد افزایش یافت. این گواهی بر اصول اساسی پشت این فشار است،در حال حاظر  استیبل کوین TerraUSD به ۷.۸ میلیارد دلار ارزش بازار دارد .در ۱ نوامبر، ارزش بازار ۲.۸ میلیارد دلار بود. برای افزایش عرضه TerraUSD در بازار، باید توکن های Luna بیشتری سوزانده شود. این باعث ایجاد تقاضا برای لونا می شود و عرضه در گردش آن را کاهش می دهد. روی هم رفته، این فشار خرید قابل توجهی را روی توکن اعمال می کند.

با این گفته، لونا امروز به بالاترین حد خود رسید و به ۶۹.۶۶ دلار رسید که بالاترین قیمت ثبت شده است. این سطح احتمالاً به عنوان مقاومت عمل می کند زیرا در بازه های زمانی پایین تر مانند ۴ ساعت، RSI واگرایی نزولی را نشان می دهد. یک عقب نشینی کوتاه تعجب آور نخواهد بود زیرا گاوها قبل از رالی بعدی استراحت می کنند. در بازه‌های زمانی بزرگ‌تر، شاخص‌های لونا بسیار صعودی باقی می‌مانند. با این حال، همیشه بهتر است احتیاط کنید.

با نگاهی به آینده، لونا پشتیبانی عالی با قیمت ۵۵ دلار دارد. اگر در آینده اصلاح شود، گاوها باید از این سطوح به خوبی دفاع کنند.

منبع :Cryptopotato

<div id="sabavision_zone_10118-Z909_plate"></div>sidebar_ads

تبدیل ساعت و تاریخ

Choose Date & Time:
- :
From Timezone:
To Timezone:
Converted Time:

مارا دنبال کنید

  • Twitter
  • telegram
  • inestagram

ساعت جهانی

  • USA/New York
  • UK/London
  • UTC
  • IRN/Tehran