ترا به ارزش 100 میلیون دلار بیشتر بیت کوین می خرد.

photo_2022-04-13_13-43-18

دو کوون، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه Terraform در توییتر اعلام کرد که سازمان غیرانتفاعی Luna Foundation Guard (LFG) 100 میلیون دلار دیگر بیت کوین خریداری کرده است.
کیف پول بیت کوین LFG در حال حاضر دارای 42406 سکه است که مجموعاً 1.7 میلیارد دلار ارزش دارند.
در اواخر فوریه، این بنیاد با نام بازیگوش موفق شد یک میلیارد دلار از طریق فروش خصوصی توکن LUNA از سرمایه‌گذارانی مانند 3AC و Jump Crypto جمع‌آوری کند. این امکان ایجاد یک ذخیره عظیم با بیت کوین را برای حفظ پیوند دلاری استیبل کوین بومی UST فراهم کرد.

برخلاف تتر (USDT) و  (USDC)، دو استیبل کوین بزرگ، UST ترا غیرمتمرکز است، به این معنی که نمی تواند برای اطمینان از ثابت ماندن قیمت خود به طرف های متمرکز متکی باشد. کاربران می‌توانند توکن‌های UST را با از بین بردن توکن‌های بومی LUNA برش دهند، که به حفظ ارزش بزرگ‌ترین استیبل کوین الگوریتمی به طور دقیق 1 دلار کمک می‌کند.

به عنوان مثال، استیبل کوین الگوریتمی Iron Finance (IRON) به طرز بدنامی پیوند خود را از دست داد و در ژوئن گذشته تقریباً به صفر سقوط کرد. UST همچنین در گذشته به دلیل تلاطم بازار به میزان قابل توجهی به زیر 1 دلار کاهش یافته است. ایجاد ذخایر عظیم بیت کوین به این منظور است که اطمینان حاصل شود که استیبل کوین نوپا قادر به تحمل یک اصلاح قابل توجه بازار خواهد بود.

خریدهای گسترده Terra دیگر قادر به افزایش قیمت بیت کوین نیستند. بزرگترین ارز دیجیتال در حال حاضر درست بالاتر از سطح 40000 دلار معامله می شود.

هفته گذشته، LFG همچنین 100 میلیون دلار توکن Avalanche (AVAX) خریداری کرد تا دارایی های خود را متنوع کند.

Related Posts

Leave a comment