تسلا گزارش می دهد که این شرکت هیچ بیت کوینی در سه ماهه چهارم خرید و فروش نکرده است.

photo_2022-01-27_12-02-25

بر اساس گزارش درآمد سه ماهه چهارم سازنده خودروهای الکترونیکی، در پایان ماه دسامبر، ارزش دارایی بیت کوین تسلا به 1.26 میلیارد دلار رسید.شرکت تحت کنترل ایلان ماسک در سه ماهه گذشته نه بیت کوین بیشتری فروخته و نه خریده است.

تسلا اعلام کرد که در فوریه گذشته ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده است. برترین ارز دیجیتال ظرف دو هفته پس از اعلام این خبر، تقریباً 50 درصد افزایش یافت و به 58300 دلار رسید.

تسلا در درآمد سه ماهه اول خود اعلام کرد که 10 درصد از موقعیت خود در بیت کوین را برای آزمایش نقدینگی این ارز دیجیتال فروخته است.

همانطور که گزارش شده است، این سازنده خودروهای الکترونیکی به ترتیب در سه ماهه دوم و سوم به دلیل کاهش قیمت ها، 51 میلیون دلار و 23 میلیون دلار اختلالات مربوط به بیت کوین را گزارش کرده است.

پس از اینکه تسلا پرداخت‌های بیت‌کوین را به دلیل تأثیر منفی زیست‌محیطی ارز دیجیتال متوقف کرد، بازار کریپتو دچار یک اصلاح بزرگ شد.

بیت کوین پس از بازگشت به بالاترین سطح در ماه نوامبر، اکنون در میانه فروش چند ماهه قرار دارد.

روز چهارشنبه، پس از اینکه فدرال رزرو تصمیم گرفت نرخ بهره را ثابت نگه دارد، بیت کوین برای مدت کوتاهی نزدیک به 39000 دلار افزایش یافت، اما اظهارات جسورانه جروم پاول، رئیس، قیمت را پایین آورد.

Leave a comment