تعداد آدرس‌های جدید روزانه شبکه بیت‌کوین رکورد تازه‌ای زد.

photo_2023-07-17_20-00-56

داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که شبکه بیت‌کوین در آخر هفته گذشته شاهد ظهور آدرس‌های جدید با دومین نرخ بالاتر در تاریخ بوده است.

بیت کوین آدرس های جدید متریک در آخر هفته گذشته افزایش یافت
بر اساس داده‌های پلتفرم هوشمند بازار IntoTheBlock، بیت‌کوین به تازگی بیشترین تعداد آدرس‌های جدید خود را از سال 2017 مشاهده کرده است. معیار مربوطه در اینجا «آدرس‌های جدید» است که به سادگی تعداد کل آدرس‌های جدید ظاهر شده در شبکه بیت‌کوین را پیگیری می‌کند.

به طور کلی، کاربران جدیدی که وارد شبکه می‌شوند تنها کسانی نیستند که آدرس‌های جدیدی را ایجاد می‌کنند، زیرا دارندگان دارایی موجود نیز ممکن است آدرس‌های جدیدی را برای حفظ حریم خصوصی بهتر تراکنش‌ها و اهداف دیگری مانند تقسیم وجوه به کیف‌پول‌های متعدد ایجاد کنند.

صرف نظر از این، بخش خوبی از آدرس‌های جدیدی که در هر روز ایجاد می‌شوند، در واقع نشانه‌هایی از ورود سرمایه‌گذاران جدید به بازار هستند، بنابراین این اندیکاتور می‌تواند نکاتی را درباره نحوه پذیرش ارز دیجیتال به ما ارائه دهد.
وقتی این معیار ارزش بالایی دارد، طبیعتاً به این معنی است که تعداد زیادی آدرس برای اولین بار در بلاک چین آنلاین می شوند، که می تواند نشان دهد که در حال حاضر ترافیک جدیدی به زنجیره بلوک جذب می شود.

در اوج این جهش، ارزش روزانه این متریک حدود 719000 آدرس بود که بالاترین میزان این شاخص از سال 2017 تاکنون است. افزایش در سال 2017 بالاترین رقم برای آدرس‌های جدید روزانه است، به این معنی که این آخرین مقدار، دومین افزایشی است که دارایی تا به حال دیده است.

این هجوم فوق‌العاده آدرس‌های جدید در شبکه به این معنی است که تعداد زیادی از سرمایه‌گذاران تصمیم گرفته‌اند وارد بازار شوند. از لحاظ تاریخی، پذیرش یک نشانه سازنده برای ارز دیجیتال بوده است، زیرا پایگاه کاربران بزرگ، پایه محکم تری را برای رشد پایدار در آینده فراهم می کند.

این قیمت‌های اخیر ممکن است چیزی باشد که کاربران جدید را به سمت شبکه سوق داده است، زیرا ممکن است پایین‌ترین قیمت فعلی را نقطه ورود مناسبی به بازار بدانند.

با این حال، همانطور که قبلا ذکر شد، بعید است که این پذیرش در حال حاضر هیچ کمکی به ارز دیجیتال داشته باشد، مگر اینکه کاربرانی که وارد می‌شوند مانند نهنگ‌ها باشند.

Related Posts

Leave a comment