تعداد آدرسهای Ethereum بیش از 100 ETH کاهش یافته و به پایین ترین سطح 3 ساله رسیده است!

IMG_20210525_224834_069

تعداد آدرسهای Ethereum که دارای 100+ ETH هستند به کمترین میزان 3 سال کاهش می یابد. چنین افتی نشانگر سودآوری برخی از سرمایه گذاران ETH است. با این حال ، حق بیمه Ethereum Trust در Grayscale تبدیل شده است که اشاره مثبت به منافع نهادی Ethereum به بالای 2k $ رسیده است و در نهایت می تواند بازگشت به سطح بالاتر از 3k $ تعداد آدرسهای Ethereum دارای 100 ETH یا بیشتر به پایین ترین سطح سه ساله 42837 رسیده است. این بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط تیم Glassnode است که نمودار زیر را نیز برای نشان دادن افت دارندگان Ethereum با 100+ ETH ارائه داده است.

حق بیمه در Grayscale’s Ethereum Trust به مثبت تبدیل می شود.

کاهش تعداد دارندگان Ethereum با 100 یا بیشتر ETH به فروش این دسته از سرمایه گذاران اشاره دارد و همزمان با افت اخیر ETH به سطح 1700 دلار در یکشنبه گذشته است.
با این حال ، احتمالاً Ethereum فروخته شده توسط سرمایه گذاران موسسه ای که ارزش بلند مدت ETH را می بینند ، جمع می شود. این تقاضا با افزایش قابل توجه حق بیمه Grayscale Ethereum Trust که اکنون در 11٪ است ، به بهترین شکل نشان داده می شود. حق بیمه ETHE قسمت بهتری از سه ماه گذشته را در منطقه منفی گذرانده است .

Related Posts

Leave a comment