توسعه دهنده متاماسک ConsenSys می گوید که کیف پول کریپتو از تراکنش های بلاک چین مالیات دریافت نمی کند.

IMG_20230524_100515_514

این شرکت نرم‌افزاری بلاک چین به 270700 دنبال‌کننده توییتر خود می‌گوید که شایعه مالیاتی که در رسانه‌های اجتماعی منتشر می‌شود، به سادگی درست نیست.

“ما از توییت هایی با اطلاعات نادرست در مورد شرایط خدمات ConsenSys اطلاع داریم. بیایید یک چیز را از قبل روشن کنیم: MetaMask مالیات بر تراکنش های رمزنگاری دریافت نمی کند، و ما هیچ تغییری در شرایط خود برای انجام این کار ایجاد نکرده ایم. این ادعا نادرست است.»

ConsenSys می‌گوید این ادعای نادرست بر اساس برداشت نادرست از شرایط خدمات MetaMask است. آنها می گویند که مقررات مالیاتی فقط مربوط به مالیات بر فروش است که برای محصولات و خدمات خود دریافت می شود. آنها همچنین خاطرنشان می کنند که آنها مفاد جدیدی در شرایط خدمات نیستند.

«در ConsenSys، هدف ما این است که استفاده، دسترسی و ساخت Web3 را به‌طور جهانی از طریق مجموعه محصولات خود آسان کنیم. توجه به این نکته مهم است که اصطلاحات ارجاع شده جدید نیستند. آنها برای محصولات ما که مشمول مالیات فروش هستند اعمال می شود. بخش مالیات در شرایط خدمات ما تحت بخش «هزینه‌ها و پرداخت» قرار می‌گیرد و منحصراً به محصولات و طرح‌های پولی ارائه‌شده توسط ConsenSys مربوط می‌شود.

به عنوان مثال، Infura دارای اشتراک توسعه دهندگان کارت اعتباری است که شامل مالیات بر فروش می شود. اصطلاحات حقوقی می تواند پیچیده باشد، اما بسیار مهم است که تأکید کنیم که این بخش برای MetaMask یا هر محصول دیگری که شامل مالیات بر فروش نمی شود، اعمال نمی شود.

اConsenSys متعهد شده است که با مشتریان خود شفاف بماند و هرگونه اطلاعات نادرست را به موقع اصلاح کند. این شرکت همچنین به افرادی که در مورد محصولات و خدمات خود سؤالاتی دارند توصیه می کند که با آنها تماس بگیرند.

Related Posts

Leave a comment