ثبت نام

توسعه دهندگان Shiba Inu شروع به همکاری با CoinMarketCap کردند.

IMG_20220119_121710_329
ب

حساب رسمی شیبا اینو در توییتر به‌روزرسانی‌ای را در مورد رویداد اخیر CoinMarketCap ارائه کرده است و ادعا می‌کند که وب‌سایت برتر رتبه‌بندی ارزهای دیجیتال قبلاً برای حل مشکلات اخیر مربوط به آدرس‌های «wormhole» با توسعه‌دهندگان سکه تماس گرفته است.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، جامعه Shiba Inu توجه را به سه قرارداد هوشمند جعلی روی سه «قاتل اتریوم» (بایننس هوشمند، Terra و Solana) که در «صفحه اول ارزهای دیجیتال» نمایش داده می‌شوند، جلب کرد.

تیم توضیح داده است که هر آدرس غیر اتریوم در واقع نامعتبر است زیرا SHIB یک توکن ERC-20 است. توکن‌هایی که به آدرس‌های زنجیره‌های دیگر ارسال می‌شوند برای همیشه گم می‌شوند.

بعداً، CoinMarketCap به سرعت بیانیه‌ای صادر کرد و توضیح داد که این پل‌ها در واقع پل‌های کرم‌چاله‌ای برای تراکنش‌های زنجیره‌ای متقابل با نسخه‌های پیچیده شده توکن هستند. از این رو، آدرس‌های مورد نظر مخرب نیستند و در واقع برای بهبود تجربه کاربر هستند.

تیم شیبا اینو به اهمیت قابلیت همکاری پی برده است، اما ادعا می کند که “محدودیت های اساسی” برای سطح امنیت ارائه شده توسط چنین پل هایی وجود دارد.

با تکرار نگرانی‌های مطرح‌شده توسط جامعه، توسعه‌دهندگان همچنین از CoinMarketCap به دلیل تصمیم‌گیری در مورد توکن به صورت «متمرکز» انتقاد کردند و در عین حال از اتهاماتش مبنی بر فهرست کردن آدرس‌های قرارداد هوشمند جعلی عقب‌نشینی کردند.

در اواخر دسامبر، CoinMarketCap اعلام کرد که Shiba Inu پربازدیدترین ارز دیجیتال سال ۲۰۲۱ بوده است و از بیت کوین و Dogecoin پیشی گرفته است.

<div id="sabavision_zone_10118-Z909_plate"></div>sidebar_ads

تبدیل ساعت و تاریخ

Choose Date & Time:
- :
From Timezone:
To Timezone:
Converted Time:

مارا دنبال کنید

  • Twitter
  • telegram
  • inestagram

ساعت جهانی

  • USA/New York
  • UK/London
  • UTC
  • IRN/Tehran