توکن SAND Metaverse در 24 ساعت گذشته به 3 میلیارد دلار در حجم معاملات رسید.

photo_2021-12-03_15-28-22

به گفته Watcher.Guru، پس از رشد شگفت‌انگیز 700 درصدی در بازار، توکن Sand metaverse با افزایش سریع حجم معاملات روبرو شد که تقریباً به 3 میلیارد دلار رسید.

پیش از این، U.Today گزارش داده بود که حامیان مشهور NFT و رپر مشهور اسنوپ داگ یک عمارت در داخل Sandbox Metaverse ساخته است. افزایش کلی محبوبیت توکن با رشد سریع GameFi و Metaverse همراه شد.

با توجه به خدمات ردیابی نهنگ، سرمایه گذاران بزرگ نیز به توکن های متاورس مانند Sand علاقه مند هستند که مجموع دارایی ها در میان نهنگ ها به 160 میلیون دلار می رسد. مجموع افزایش حجم معاملات 50 درصد بوده است.

Sandbox یک پروژه واقعیت مجازی است که از فناوری بلاک چین برای گیمیفیکیشن فرآیند تعامل با ارزهای دیجیتال یا توکن ها استفاده می کند. این پروژه اصول DAO و فناوری NFT را برای ایجاد یک تجربه منحصر به فرد پلت فرم بازی غیرمتمرکز ترکیب می کند.

طبق این پروژه، سندباکس مشتاقانه منتظر معرفی بلاک چین به جریان اصلی از طریق اجرای فناوری در صنعت بازی و ایجاد یک مدل موفق «بازی برای کسب درآمد» است.

توکن SAND که با ورود سرمایه های زیادی و افزایش سریع ارزش بازار مواجه شد، به طور فعال در داخل اکوسیستم به عنوان توکن ابزاری برای سازندگان ربات و گیمرها استفاده می شود.

Leave a comment