توکنAxie Infinity (AXS) امروز 15% افزایش یافته است.

IMG_20230518_145713_056

توکنAxie Infinity (AXS)، بازی تجارت و نبرد مبتنی بر بلاک چین، امروز حرکت مثبتی از خود نشان می دهد. طبق داده‌های CoinMarketCap، هر توکن AXS پس از ثبت نرخ رشد روزانه 15 درصد، حدود 7.55 دلار ارزش دارد. با سرعت فعلی، ضررهای چند هفته گذشته با رشد 9.8 درصدی در دوره هفت روزه پایانی کاهش یافته است.

توکنAxie Infinity به عنوان شناخته شده ترین بازی پیشگام Play-2-Earn (P2E) در اکوسیستم گسترده تر Web3.0، همیشه احساسات بسیار مثبتی را در دنیای بازی حفظ کرده است. با این حال، احساسات صعودی فعلی ناشی از افشای این موضوع است که عنوان Axie Infinity: Origins ممکن است به عنوان یک برنامه تلفن همراه در AppStore اپل میزبانی شود. این افشاگری بسیار امیدوارکننده است که نه تنها Axie Infinity را در صحنه جهانی قرار می دهد. همچنین کمک خواهد کرد تا آن را به خط مقدم هدایت کند، جایی که میلیون ها کاربر آیفون می توانند به بازی دسترسی پیدا کنند. Axie Infinity نام خود را به عنوان یک برند بازی P2E حفظ می کند و سوابق قابل تأییدی وجود دارد که نشان می دهد بازیکنان آن برای شرکت و انجام بازی جوایز بسیار زیادی دریافت می کنند. همانطور که وجود دارد، ادغام AppStore به عنوان یک تقویت منحصر به فرد عمل می کند که تأثیر مثبت اساسی برای توکن AXS خواهد داشت.

رشد Axie Infinity به عنوان یک نام تجاری بازی، به خصوص در سال گذشته کاملاً متزلزل بوده است. پل مبتنی بر بلاک چین بازی، رونین، سال گذشته با بیش از 625 میلیون دلار هک شد، رویدادی پر فراز و نشیب که منجر به توقف پل شد. با وجود زیرساخت های امنیتی پیشرفته، پل رونین در نهایت ماه ها بعد بازگشایی شد، اما کاربران قبلاً اعتماد خود را نسبت به این سختی از دست داده بودند. ادغام اپل، و همچنین سایر نوآوری های قابل توجه، تلاش دیگری از سوی این تیم برای راه اندازی مجدد علاقه کاربران به بازی به طور کلی خواهد بود.

Related Posts

Leave a comment