توییتر یک مدیر محصول ارشد را برای ارزهای دیجیتال استخدام می کند.

photo_2022-01-22_08-17-19

غول رسانه های اجتماعی، توییتر، به دنبال استخدام یک مدیر پروژه ارشد برای ارزهای دیجیتال است. این شرکت برای استخدام یک فرد واجد شرایط مناسب برای پیوستن به Twitter Crypto، یک تیم جدید که یکپارچه سازی بلاک چین را بررسی می کند، یک شغل ایجاد کرده است. توییتر همچنین در حال بررسی احتمالات جدید برای ادغام مداوم رمزنگاری خود است.

توییتر در حال استخدام یک نقش جدید برای کمک به ساخت ویژگی‌های «سوپرشارژ شده توسط کریپتو» است.
یک پست شغلی جدید در صفحه لینکدین توییتر نشان داده است که این پلتفرم رسانه اجتماعی به دنبال استخدام یک مدیر پروژه ارشد برای ارزهای دیجیتال است. این پست بیان می‌کند که نقش پر کردن جایگاهی در تیم جدید توییتر Crypto است که وظیفه دارد فناوری‌های غیرمتمرکز از جمله بلاک چین، ارزهای دیجیتال و وب 3 را بررسی کند.

هدف ما این است که بفهمیم رمزارز برای توییتر چه معنایی دارد، و توییتر برای کریپتو چه معنایی دارد: ما به تیم‌ها در سراسر توییتر کمک می‌کنیم تا ویژگی‌هایی بسازند که توسط کریپتو فوق‌شارژ می‌شوند، … ما در حال پل زدن به web2 و web3 هستیم!

الزامات شغلی مدیر پروژه جدید همه احاطه کننده این مأموریت است. PM موظف است «به عنوان یک متخصص دامنه در مورد همه چیزهای رمزنگاری برای شرکت خدمت کند»، همچنین با تیم‌های مهندسی و محصولات توییتر همکاری کند و «ویژگی‌ها و محصولات ویژه رمزارز» را ارائه دهد. 

شرایط لازم برای ایفای این نقش از جمله داشتن تجربه در مدیریت محصول، به دلایل واضح، و همچنین آشنایی با dapps، پروتکل‌های قابلیت همکاری بلاک چین، پروتکل‌های مقیاس‌بندی بلاک چین، سیستم‌های P2P، سیستم‌های توزیع‌شده مقاوم به خطای بیزانسی، یا وب 3 اولیه (مانند NFT) برجسته شده‌اند. 

سایر پلتفرم های رسانه های اجتماعی از جمله فیس بوک و اینستاگرام متا برنامه های مشابهی برای پذیرش فناوری بلاک چین دارند.

Related Posts

Leave a comment