توییت جدید ایلان ماسک، SHIB و دوج را گیج کرده است.

photo_2022-01-15_14-51-09

ایلان ماسک رئیس تسلا، جامعه دو ارز رمزنگاری شده مهم دوج و شیبا اینو را به این فکر انداخته است که این میلیاردر عجیب و غریب چه می‌خواست بگوید.

در حالی که اغلب میم هایی را در مورد ارزهای رمزنگاری شده (به ویژه دوج کوین یا بیت کوین) توییت می کند، این بار ماسک تنها یک کلمه “TOP” را با ایموجی پیکان رو به بالا توییت کرده است.

اعضای انجمن کریپتو که از ارزهای مختلف پشتیبانی می کنند بلافاصله شروع به درخواست توضیح کردند. طرفداران Shib و Dogecoin تا کنون بیشتر فعال بوده‌اند و نمی‌دانند که آیا Elon منظورش Doge/SHIB به رفتن به ماه بوده است.

اوایل این هفته، ماسک در صفحه توییتر خود اعلام کرد که تسلا بالاخره فروش کالاهای این شرکت را راه‌اندازی کرده است که فقط با Dogecoin قابل پرداخت است. تا به حال، فروشگاه تسلا چهار کالا، از جمله یک «سوت سایبری» با الهام از کامیون سایبری و یک «سایبرکواد برای بچه‌ها» ارائه می‌دهد. دومی 12020 DOGE ارزش دارد که نشان می دهد تسلا اساساً فروش وسایل نقلیه الکترونیکی خود را برای Doge آغاز کرده است.

بسیاری از جامعه دوج انتظار دارند که این شرکت به عنوان گام بعدی شروع به فروش خودروهای الکتریکی برای رمزارز میم کند.پس از افزایش 20 درصدی دیروز، قیمت Dogecoin از 0.199 دلار به پایین ترین سطح 0.1827 دلار کاهش یافت. در حال حاضر، ارز دیجیتال میم اصلی سطح 0.1895 دلار را بازیابی کرده است.

Related Posts

Leave a comment