جاستین سان 28 میلیون دلار برای پرواز به فضا با موشک Blue Origin جف بزوس پرداخت کرد.

photo_2021-12-22_19-05-05

جاستین سان، بنیانگذار شبکه ترون، و همچنین نماینده دائم گرانادا در سازمان تجارت جهانی، امروز فاش کرد که پیشنهادی برنده برای اولین صندلی در راکت نیو شپرد افتتاحیه بلو اوریجین جف بزوس در سال  2022 ارائه کرده است.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی به اشتراک گذاشته شده، جاستین سان به عنوان کسی که مناقصه برنده را برای اولین صندلی در راکت نیو شپرد افتتاحیه شرکت Blue Origin ارائه کرد، مشخص شد.
سان 28 میلیون دلار برای آن پرداخت کرد و همه آن به باشگاه بنیاد Blue Origin پرداخت.طبق این انتشار، سان و همچنین پنج نفر از خدمه‌ها، در نقطه‌ای در سال 2022 با یک پرواز نیو شپرد پرواز خواهند کرد.با این کار، او اولین دیپلمات گرانادایی، بین‌المللی و نماینده صنعت بلاک چین خواهد بود که به فضا می‌رود.
سان در این باره گفت:

با توسعه سریع هوافضای تجاری، ورود به فضا ممکن است به رویایی تبدیل شود که هر فردی می تواند در طول زندگی خود آن را محقق کند. ما در حال ورود به عصر پروازهای فضایی بزرگ هستیم. این سفر بزرگ نیازمند مشارکت افراد بیشتری است. […] ابتکار شرکت Blue Origin برای بردن افراد بیشتری به فضا برای دیدن زمین به عنوان خانه مشترک ما فوق العاده است. Club for the Future راهی برای استفاده از این تجربه برای الهام بخشیدن به جوانان در سراسر جهان برای رویاپردازی و عمل به رویاهای خود در مورد علم، فناوری و اکتشاف فضا ارائه می دهد. من احساس کردم که مجبورم از طریق پیشنهادم به پیشبرد این دیدگاه کمک کنم.

Leave a comment