جهش قیمت بیت کوین در پی سقوط قیمت بانک First Republic

IMG_20230426_115452_415

قیمت بیت‌کوین به دلیل رکود سپرده‌های بانک فرست ریپابلیک که نگرانی‌های جدیدی از بحران بانکی در ایالات متحده ایجاد کرده است، افزایش یافته است.

قیمت بیت کوین (BTC) در 24 ساعت گذشته بیش از 3 درصد افزایش یافت زیرا ترس ها از شکست احتمالی قریب الوقوع بانکی دیگر ایجاد شد زیرا سهام First Republic Bank (FRC) در 25 آوریل بیش از 50 درصد کاهش یافت.

 به گفته رئیس تحقیقات پلتفرم آموزشی کریپتو استرالیا Collective Shift، قیمت بیت کوین بلافاصله پس از اینکه چارلز گاسپرینو، گزارشگر فاکس نیوز بیزینس، خبر داد که بانکدارانی که با First Republic Bank کار می کنند، انتظار دارند این موسسه به دریافت دولتی برسد، افزایش یافت.

دریافت تاکتیکی است که به طلبکاران اجازه می دهد وجوهی را که در حال تجربه نکول احتمالی هستند بازیابی کنند و به شرکت های مشکل دار در جلوگیری از ورشکستگی کمک می کند.  روز دوشنبه، 23 آوریل، First Republic در گزارش درآمدهای سه ماهه اول خود گزارش داد که کل سپرده ها بیش از 100 میلیارد دلار کاهش یافته است و برای تقویت هرچه سریعتر وضعیت مالی خود “گزینه های استراتژیک” را دنبال می کند.در حالی که بانک هنوز دقیقاً مشخص نکرده است که این گزینه های استراتژیک دقیقاً چیست، گزارش درآمد نشان می دهد که شرکت درگیر قصد دارد ترازنامه خود را کاهش دهد و هزینه ها را با کاهش حقوق مدیران، کاهش اجاره نامه های اداری و تعدیل 20 درصدی به 25 درصد کاهش دهد. درصد از کارکنان آن در سه ماهه دوم.

Related Posts

Leave a comment