جهش 3.5 درصدی قیمت بیت کوین (BTC) با آمادگی ایالات متحده برای افزایش سقف بدهی.

IMG_20230529_100420_328

پس از رسیدن به پایین ترین سطح در اوایل این ماه، فعالیت آدرس بیت کوین نیز دوباره افزایش یافته است. افزایش سقف بدهی ایالات متحده می تواند یک کاتالیزور باشد

در معاملات اولیه صبح روز دوشنبه، 29 می، بیت کوین (BTC) با جهش بیش از 3.5 درصدی به سمت شمال حرکت کرد. این در حالی اتفاق می افتد که ایالات متحده آماده می شود تا سقف بدهی را از 31.4 تریلیون دلار فعلی افزایش دهد.

 تا زمان انتشار، بیت کوین (BTC) با 3.5 درصد افزایش به قیمت 28053 دلار و ارزش بازار 542 میلیارد دلار معامله می شود. همراه با بیت کوین، اتر (ETH) و سایر آلتکوین های با عملکرد برتر نیز اخیراً حرکتی قوی نشان داده اند که بیش از 3 درصد افزایش یافته است.

 احتمال افزایش سقف بدهی بین جو بایدن رئیس جمهور و کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان، به عنوان یک کاتالیزور برای بازار جهانی عمل کرده است. با این حال، برای جلوگیری از هرگونه نکول احتمالی، این توافق هنوز باید خیلی زود از طریق کنگره ایالات متحده پاک شود.

 همچنین، افزایش بازدهی خزانه‌داری و همچنین شرط‌بندی روی انقباض پولی ایالات متحده نیز برخی از بادهای مخالف احتمالی پیش رو هستند.  

 داده های زنجیره ای همچنین نشان می دهد که فعالیت آدرس بیت کوین در حال حاضر پس از رسیدن به پایین ترین سطح در اوایل این ماه در حال بازگشت است. فعالیت آدرس بیت کوین اکنون به بالاترین حد 3 هفته اخیر رسیده است.

Related Posts

Leave a comment