ثبت نام

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، جروم پاول، رئیس فعلی فدرال رزرو را برای دور دوم انتخاب می کند.

IMG_20211122_225436_214
ب

رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن رسماً جروم پاول را به عنوان رئیس فدرال رزرو و رقیب خود دکتر لائل برینارد را به عنوان معاون رئیس جمهور معرفی کرد. این امر پاول را برای ۴ سال دیگر در سمت ریاست جمهوری قرار می دهد و اجازه می دهد دستور کار او برای رسیدگی به تورم مورد آزمایش قرار گیرد.

چهار سال دیگر برای جروم پاول

بایدن اوایل امروز در بیانیه کاخ سفید از نامزدهای خود رونمایی کرد. او با توجیه تصمیم خود، کاهش بیکاری و بهبود نسبتا سریع اقتصاد ایالات متحده را مدیون «اقدام قاطعانه» پاول می داند.

در این بیانیه آمده است: “رئیس پاول رهبری ثابتی را در طول یک دوره چالش برانگیز بی سابقه، از جمله بزرگترین رکود اقتصادی در تاریخ مدرن و حملات به استقلال فدرال رزرو ارائه کرده است.”

رئیس جمهور همچنین از «باور مشترک» پاول و برینارد که باید به تأثیر اقتصادی تغییرات آب و هوا رسیدگی شود، قدردانی کرد. در حالی که دستورات سنتی فدرال رزرو حفظ نرخ پایین بیکاری و تورم پایین است، او گفت که این دو، اهداف خود را “تمرکز مجدد” کرده اند.
پاول در فوریه ۲۰۱۸ سمت رئیس فدرال رزرو را بر عهده گرفت. برینارد در سال ۲۰۱۴ پس از خدمت به عنوان معاون وزیر خزانه داری ایالات متحده به عضویت هیئت مدیره درآمد.
در پی همه‌گیری و قرنطینه‌های جهانی، پاسخ پاول از محرک‌های بی‌سابقه‌ای دولتی برای مهار اقتصاد ایالات متحده استفاده کرده است. به این ترتیب، ۴۰ درصد از دلارهای آمریکا که در حال حاضر در گردش است، در ۱۲ ماه گذشته تحت رهبری او چاپ شده است. بسیاری بر این باورند که این امر تا حد زیادی به افزایش تورم در کشور کمک کرده است، تورمی که در ماه گذشته به بالاترین حد خود در ۳۰ سال گذشته رسید.

پاول از آن زمان برنامه‌های خود را برای کاهش برنامه خرید ماهانه ۱۲۰ میلیارد دلاری اوراق قرضه خود برای مقابله با افزایش قیمت‌ها اعلام کرده است.

نظر پاول در مورد بیت کوین

ماه گذشته، پاول تأیید کرد که قصد ممنوعیت ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین را ندارد. با این حال، او عقیده رئیس SEC، گری گنسلر، مبنی بر اینکه استیبل کوین ها نیاز به تنظیم دارند، داشت.
در اوایل سال جاری، رئیس بیت کوین را به عنوان جایگزینی بالقوه برای طلا تشخیص داد، اما نه دلار آمریکا. او آن را «سفته‌بازی» و «ارز شکست‌خورده» می‌نامد که دلیل آن ناتوانی ادعایی آن در خدمت به عنوان ذخیره‌کننده ارزش یا وسیله مبادله است.
با این حال، بیت کوین‌داران مخالف هستند. در واقع، سناتور سینتیا لومیس اخیراً پیشنهاد کرده است که از بیت کوین برای «تثبیت» دلار آمریکا که در غیر این صورت ناپایدار است، استفاده شود، دلاری که به گفته او تحت رهبری پاول در یک «پیچ و خم» بوده است. 

<div id="sabavision_zone_10118-Z909_plate"></div>sidebar_ads

تبدیل ساعت و تاریخ

Choose Date & Time:
- :
From Timezone:
To Timezone:
Converted Time:

مارا دنبال کنید

  • Twitter
  • telegram
  • inestagram

ساعت جهانی

  • USA/New York
  • UK/London
  • UTC
  • IRN/Tehran
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x