جک دورسی، مدیرعامل توییتر هشدار داد که به زودی تورم شدید در ایالات متحده و جهان رخ خواهد داد.

IMG_20211025_093048_387

جک دورسی، مدیرعامل توییتر و اسکوئر هشدار داده است که به زودی تورم فوق العاده در ایالات متحده و سایر نقاط جهان رخ خواهد داد. «ابر تورم همه چیز را تغییر خواهد داد. در حال وقوع است.

با وجود تورم در حال حاضر، بنیانگذار توئیتر و طرفدار بیت کوین، جک دورسی(Jack Dorsey) معتقد است که این تورم با نرخ سریع ادامه خواهد یافت، که منجر به تورم فوق العاده، نه تنها در ایالات متحده بلکه در سراسر جهان خواهد شد.
تورم شدید همه چیز را تغییر خواهد داد
مدیرعامل اسکوئر (Square)، افکار خود را در مورد این موضوع در توئیتر به اشتراک گذاشت و اظهار داشت: “تورم فوق العاده همه چیز را تغییر می دهد … این اتفاق می افتد.”
بر اساس گزارش Investopedia، در حالی که تورم، کاهش قدرت خرید پول است که در افزایش عمومی قیمت کالاها و خدمات در یک اقتصاد منعکس می‌شود، زمانی که نرخ تورم از 50 درصد فراتر رود، به ابر تورم تبدیل می‌شود.
توئیت دورسی پس از آن منتشر شد که وزارت کار ایالات متحده(United States Labor Department) در اوایل این ماه گزارش داد که قیمت مصرف کننده بیش از حد انتظار افزایش یافته و به بالاترین حد خود در 30 سال گذشته نزدیک شده است.

بسیاری از سرمایه گذاران سنتی نیز در مورد افزایش نرخ تورم در ایالات متحده اظهار نظر کرده اند و ابراز نگرانی کرده اند که ممکن است در بلند مدت منجر به تورم شدید شود.
اما علاقه مندان به کریپتو، به نظر کمتر نگران این موضوع هستند. زیرا بیت کوین را به عنوان محافظی در برابر تورم می بینند. علیرغم ماهیت ناپایدار این طبقه دارایی، سرمایه گذاران هنوز آن را در مقایسه با سایر ابزارهای سرمایه گذاری در این زمان دشوار انتخاب می کنند و این فقط در مورد سرمایه گذاران خرده فروشی نیست.
چند هفته پیش، بانک سرمایه‌گذاری چندملیتی آمریکایی، جی پی مورگان (JPMorgan) گفت که «به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران نهادی در حال بازگشت به بیت‌کوین هستند» زیرا آن‌ها آن را پوشش تورمی بهتری نسبت به طلا می‌دانند.

Related Posts

Leave a comment