خالق Dogecoin می گوید که دیگر ایلان ماسک را دوست ندارد (البته که دوست دارد)

photo_2022-08-01_14-24-19

خالق Memecurrency معروف Dogecoin و حامی سرشناس تسلا و مدیرعامل اسپیس ایکس، ایلان ماسک، در جدیدترین توییت خود به طعنه نوشت که دیگر این کارآفرین را دوست ندارد زیرا رسانه ها در مورد او چیزهای بدی می گویند. مقالاتی که ماسک را پس از توافق ناموفق توییتر هدف قرار دادند. توییت او پاسخی بود به پست حساب کاربری Whole Mars Catalog که بیان می‌کرد در حال نوشتن مقاله‌ای درباره افرادی است که تسلا را خریداری کرده‌اند زیرا ایلان ماسک را دوست دارند.

این حساب مشخص نکرده است که موضوع سهام تسلا است یا خودرو واقعی. من قبلا ایلان ماسک را دوست داشتم، اما بعد رسانه ها شروع به گفتن چیزهای بد کردند و دوست نداشتن او رایج شد، بنابراین برای حفظ اعتقادم باید او را هم دوست نداشته باشم. من تمام تصمیمات خرید خود را بر اساس میزان اهمیت رفتار مدیر عامل یک شرکت بر اساس رسانه ها می گیرم.
ماسک معتقد است که روایت در چرخه‌ها حرکت می‌کند و به محض اینکه کاربران از ارائه ترافیک به وب‌سایت‌هایی که مقاله‌های فوق‌الذکر را منتشر می‌کنند، دست بکشند، «نفرت رسانه‌ای» نسبت به او پایان خواهد یافت. تبلیغات مربوط به نرخ رایت Shiba Inu با سوزاندن تنها 1.13 میلیارد SHIB در 7 روز گذشته نگرانی‌ها را افزایش می‌دهد حملات اطلاعاتی ماسک پس از بحث و جدل وی با توییتر در مورد درصد کاربران واقعی در این پلتفرم آغاز شد. پیش از این، توییتر جلسه دادگاهی را آغاز کرد و شکایتی را تنظیم کرد و از مدیرعامل تسلا خواست که این پلتفرم را به قیمت 43 میلیارد دلار یا 54.20 دلار برای هر سهم خریداری کند. پس از 8 ژوئیه، ماسک اعلام کرد که قصد دارد به خرید پیشنهادی پایان دهد و اظهار داشت که توییتر با اشتراک‌گذاری درصد اکانت هرزنامه در این پلتفرم و اخراج کارمندان عالی رتبه موافقت نکرده است. توییتر اکنون با قیمت 41 دلار به ازای هر سهم معامله می شود، بنابراین ماسک در صورت شکست در آزمایش، بیش از 25 درصد از قیمت فعلی بازار را اضافه می کند.

Related Posts