خروج Bybit از کانادا در میان مقررات جدید کریپتو

IMG_20230601_133902_216

صرافی محبوب ارزهای دیجیتال Bybit اعلام کرد که از بازار کانادا خارج می شود و تحولات نظارتی اخیر در این کشور را دلیل تصمیم خود عنوان کرد. این اقدام به دنبال تصمیمات مشابهی اتخاذ شد که توسط سایر صرافی ها که فعالیت خود را در این کشور آمریکای شمالی متوقف کردند، اتخاذ شد.

 از 31 می، افتتاح حساب های جدید در دسترس نخواهد بود، در حالی که مشتریان فعلی تا 31 ژوئیه فرصت دارند تا سپرده های بیشتری را واریز کرده و قراردادهای جدید منعقد کنند. این شرکت همچنین قول داده است که کاربران قدیمی می توانند پس از تاریخ بسته شدن موقعیت خود را برداشته یا کاهش دهند.تصمیم Bybit برای ترک کانادا پس از آن اتخاذ شد که مدیران اوراق بهادار کانادا (CSA) دستورالعمل‌های جدیدی را برای نهادهای رمزنگاری صادر کردند، که پلتفرم‌های معاملات دارایی دیجیتال را مجبور می‌کند تا از CSA تأییدیه بگیرند. مقررات جدید شامل گذراندن بررسی‌های مختلف دقت لازم است.

 «همیشه هدف اصلی Bybit این بوده است که کسب و کار خود را مطابق با تمام قوانین و مقررات مربوطه در کانادا اداره کنیم. بای‌بیت در بیانیه‌ای گفت: با توجه به توسعه مقررات اخیر، بای‌بیت تصمیم دشوار اما ضروری را برای توقف در دسترس بودن محصولات و خدمات ما گرفته است.

 محیط نظارتی کنونی در کانادا به طور فزاینده ای برای برخی از صرافی های رمزنگاری چالش برانگیز شده است و باعث خروج های پرطرفدار از جمله Binance و دیگرانی شده است که از این کشور خارج شده اند.در مقابل، کوین بیس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، در حال گسترش در کانادا است. 

استراتژی‌های متفاوت مبادلات رمزنگاری به سمت بازار کانادا منعکس کننده عدم اطمینان پیرامون رژیم نظارتی در این کشور است. خروج بای بیت، همراه با خروج بایننس، نشان دهنده یک شکست برای صنعت کریپتو کانادا است.

Related Posts

Leave a comment